Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ten wosk z Lidla na testy czy już jakiś zaufany? ;)

 

generalnie mam jeszcze auto żony, więc niech też się ucieszy z wosku :lol:

 

 

Wczoraj tak na próbę nałożyłem go na kawałek felgi - wydaje m się, że strasznie ciężko go spolerować... Ale testy na aucie mej pięknej też będę przeprowadzał :D

Jedno jest pewne - wydajność będzie niezła :lol: Jest twardy jak kamień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk W5- twardy jak cholera, żeby nałożyć na aplikator musisz pierdyknąć parę razy kilofem, ewentualnie nokią 3310. Zapach? Dla mnie jakiś chemiczny ananas :o Spolerowanie zależy od nałożonej ilości, a jeśli już mówimy o nakładaniu to ciężko go równo rozsmarować, jest taki jakby suchy i aplikator tępo chodzi. Porównując do Carbona: sheeting i beading dużo gorszy (wydaje mi się, że W5 trochę przypomina Lusso), po trasie ok 50km po mieście w mieszanych warunkach wyraźna różnica w zbieraniu brudu- na Carbonie czyściej. O trwałości i 'wyglądzie na sucho' się nie wypowiem, bo nie jeszcze nie dotarło HDC, więc oba poleciały na Vanilla Hand Glaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

komplet po 3 zł w Lidlu ... fele czyszczą wyśmienicie, bo twarde są skubane..

 

dla wszystkiego dodam, że ten mały pojemnik z czerwoną nakrętką po lewej, to nie to co myślicie :kox:

 

Szczota z Lidla najlepsza!!

Obrazek

 

Felga od matiza, ze taka wąska? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.