Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aromat jaki ze sobą niesie można poczuć tylko w jednym miejscu...... w klubie ze striptizem , Odświeżacz eliminuje nieprzyjemne zapachy w samochodzie pozostawiając po sobie ekscytujący bukiet tak dobrze nam znany z wieczornych wypadów na miasto...

 

:evil:

 

Ogólnie ciężko stwierdzić czym to pachnie.. ale jest kox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zebrałem i zrobiłem mój "męski" sungun :P. Żarówka niestety nie ma idealnych parametrów, ale wg opakowania jest tak: 2800K, CRI>99, 50 W, kąt 38, 350 lumenów. :-]

 

Słodki, nie? :D

 

3.jpg

 

4.jpg

 

A tu jak świeci, efekt drobinek "metalu" robi wrażenie! :lol:

 

5.jpg

 

6.jpg

 

Próba na aucie... w marcu :mrgreen:

 

Zrobiłem też małego GG z koszyka na cebule i płaskownika aluminiowego. Ma tylko 3 cm wysokości, więc mógłby być wyższy, ale i tak lepszy taki niż żaden. Niestety jest trochę prowizoryczny (poxipol płaskownika z gładkim plastikiem za bardzo skleić nie chce, więc wspomogłem się opaskami), ale za tę cenę... :D . Fotki nie zrobiłem, jest już w zawalonym gratami wiadrze. To przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po pierwsze, używa się chwilami, po drugie, w suszarce oryginalnie była taka obwódka dookoła grzałki (taki dziwny, niepalny materiał), która zatrzymuje ciepło. Pierwszy raz uruchomiłem bez tego to plastik się nagrzał, jak dołożyłem tę osłonkę to jest ledwie ciepły. Poza tym to bardzo twardy i kruchy plastik, więc potrzeba sporo temperatury żeby stopić.

 

Czas pokaże, na ile mam rację :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.