Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie i ja ;)

Małe co nie co

 

zdjcie0125r.jpg

 

Gdzieś tam w tle Lare

zdjcie0126ig.jpg

 

 

Żebym nie był gorszy to też mam lichy woreczek :) W Biedronce też byłem. Pani niestety nie potrafiła mi wyjaśnić czym się różni owe wiaderko od Zymolowego :acute: więc wziąłem takie.

 

zdjcie0127z.jpg

 

 

W woreczku krem Nivea po skończonej pracy :mrgreen:

zdjcie0128k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste uczucie znaleźć wiadro za 6,99 i cieszyć się jak dziecko :)

Sjake z tego co pamiętam używasz VP Poseidon. Wiadomo, że poprawi głębie i hydrofobowość. Czy warto zatem po nim użyć QD? Takie mnie wewnętrzne pytania nachodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sjake z tego co pamiętam używasz VP Poseidon. Wiadomo, że poprawi głębie i hydrofobowość. Czy warto zatem po nim użyć QD? Takie mnie wewnętrzne pytania nachodzą ;)

 

Jeśli chcesz idealnie osuszyć autko, zachowując wszelkie środki ostrożności to tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Tyle że okłamuje kropelkowanie nie?

 

Zależnie od QD ;) ale... mowa tu o poseidonie, który też oszustem jest.

Ponadto nie ma to znaczenia, jeśli nie robimy testów ;) a użytkujemy "normalnie".

Bo i co złego jest w karmieniu waksidełka... :)

 

QD mają również właściwości czyszczące, mające za zadanie pozbyć się chociażby w małej mierze tego czego szampon nie ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, obydwa są bardzo fajne, ale obawiam się że BB bardzo szybko pójdzie, a nie jest to tani środek...

 

BTW. Spryskałem sobie zasłony w pokoju Stripper Scentem, była u mnie koleżanka i się pytała czy jakaś dziewczyna była u mnie bo damskimi perfumami pachnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.