Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

shopping??

 

Według mnie DOKŁADNIE TAK. Wszyscy dobrze znamy to uczucie kiedy przychodzi do Nas nowy sufff i jak z niego sie cieszymy. Detailing czy jak to kto tam nazywa to nie tylko czyszczenie/picowanie autek ale również zbieranie Arsenału. I ja będąc na miejscu Makki'ego ( czyt. mając takie możliwości finansowe) robiłbym to samo bo to na prawe jest frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmetyki samochodowe to idealne hobby bo i zbieramy i używamy, czujemy i widzimy rezultat ;D a co ma powiedzieć ktoś kto kupuje monete za 3000zł i jedyne co to może na nią patrzeć 8-)

 

zawsze może podjechać z tą monetą na bezdotyk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy49,

Jesteś z samych Kielc, czy okolic? Może sąsiad albo jakaś dalsza rodzina? :-] Chętnie bym się wymienił, potestował takie Zymolki :|

Z samych Kielc - nie wymieniam się. :roll:

 

siwy49 wstawiłbyś wreszcie jakąś fotorelację z użycia tych wszystkich kosmetyków bo kupujesz kupujesz a nie chwalisz się co dalej się z tym dzieje :P:)

Czekam na ciepłe dni to coś wstawię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuraś, o widzę, że masz glinki carpro. Widziałeś gdzieś ich recenzję :o ? Ja nigdzie takiej nie znalazłem, ale na spróbowanie kupiłem, bo cena była dość atrakcyjna. Radzę dokupić jakąś dobrej klasy mikrofibrę do ścierania wosków, past itd. A tak to na początek :good: (NXT podobno zmywa wosk, ale z Colim sobie tak łatwo nie da rady ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, => JM63, :)

kuraś, o widzę, że masz glinki carpro. Widziałeś gdzieś ich recenzję :o ? Ja nigdzie takiej nie znalazłem, ale na spróbowanie kupiłem, bo cena była dość atrakcyjna.
nigdy nie miałem do czynienia z glinka, a tu są 2 i w niezłej cenie to wziąłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.