Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

maya, ta szczotka do tapicerki jest dość agresywna... Skuteczna, ale na niektórych powierzchniach może wywołać kłaczkowanie (czy jak to tam się nazywa ;)). Po za tym szczotka jak szczotka. Jej dużą zaletą jest to, że jest duża i ma gumowe ochronki na brzegach, tak więc jest mniejsze ryzyko na zrobienie kuku plastikom :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, gdzie robione zakupy? glownie chodzi mi o ta szczokte do tapicerki ;)

 

u Mariusza w SCS, szczotka wydaje się solidna i poręczna, do tapicerki będę ją uzywał przy zajechanych busach i jakiś zafajdańcach, przy następnych zakupach 2 dokupię do opon ;)

 

maya, do tapicerki j.w. a do skóry to szczoteczka z Gliptone, bo takie akurat miał Mariusz , włosie wydaję się bardziej sztywne od szczotki z Colourlock, ale po namoczeniu powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze używam szczotek kupionych w kaflandzie ( takie małe dwu stronne) nie są zbyt twarde ani agresywne, fajnie leża w ręku ( nie lubie tych z rączką u góry) i szczerze je polecam. Cena to coś koło 5zl więc są bardzo tanie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w markecie można spokojnie poszukać szczotkę do tapicerki. Ja sam zakupiłem chyba w Real-u drewnianą z włosiem, które nie jest ostre w dotyku, a zarazem nie jest za miękkie. Podczas prania bardzo dobrze się sprawdziła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.