Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o VP Citrus Bling... Sam DG Track Claw jakoś lepiej kropelkuje sam w sobie. Po umyciu szamponem DG i osuszeniu + QD Citrus Bling spadł deszcz... kropelki wyglądają jak po samej polerce bez wosku, no ale widać, że wosk siedzi, plusem jest to, że baaardzo podbija kolor , po przecieraniu fibrą widać jak z czarnego robi się mega czarniejszy. Ogólnie odczucia mam takie, że chyba troche wymywa ten wosk a nie go utrwala... QD z DG był wiele lepszy i miał fajniejszy kokosowy zapach, ale niestety wypadł mi z ręki i sie rozlał w kraty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake,

zbroja sie po cichu. Przyjdzie czas ktos pokaże szafke pełna zymoli i sv. I pozamiata temat na ten sezon.3/4 z nas zamknie sie w sobie pozostała 1/4 pójdzie rozbijać skarbonki w nadzieji ze wyatarczy na paczkę z ameryki :P A temat bedzie mozna zamknąć bo do zimowych zbrojeń i tak nikt nie przebije 300 sloikow sv. :mrgreen:

co poradzisz :dontknow::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiszer, każdy sprzedaje co się da i kupuje fusso i bsd - a to na pułkach szału nie robi
teraz sezonowo ściągają fusso z zagramanicy, a ja w przyszłym sezonie odkupię od kogoś jak się posypią na giełdę bo się znudzą :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.