Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Makiol, Bardzo fajna torba. Ale trochę przepłaciłeś.

Można powiedzieć, że był to upominek. Choć nie ukrywam, że lubię te niedorzecznie drogie, kompletnie niepotrzebne duperele jak torby, fartuchy, breloczki itd. Zwykłe produkty opatrzone logiem firmy detailingowej i cena zaporowa :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu zawitały lance do marolexa ;) szkoda tylko ze udało mi się zdobyć tylko dwie sztuki

1aph.jpg

i zrobiłem to na czym najbardziej mi zależało :D czyli marolexa tylko i wyłącznie do wnęk nadkoli . z taka przedłużka (30cm) spokojnie spianuje każdy zakamarek nadkola ;)

caxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie to działać w ogóle z taką długaśną lancą :) ?

Generalnie według mnie trochę za długie i za nie długo jedną chyba ściągniesz. Bo o ile po przeciwległej fajnie będzie pianować to od "wewnątrz" błotnika już tym nie dojdziesz i nie będzie tak dokładnie w każdy zakamarek jak sobie planujesz :mrgreen: Ale wygląda fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, chodziło mi o dojście jak najgłębiej i jak najwyżej mocowania mcpherson'a bo tam nie ma jak dojść żadną szczota i niczym innym. Przed chwila testowałem i jest bajka wszędzie łatwo można dojść :D

A będzie to działać w ogóle z taką długaśną lancą :) ?

nie chce siać zamętu ale wydaje mi się że działa w cholerę lepiej na takiej długiej niż na pojedynczej czy w ogóle bez lancy :o;) dałem w sumie 3 filce . Jeden miedzy lancami a dwa na końcu i działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.