Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

skąd taki kubeczek można zanabyć?

Wygrałem go w konkursie od ValetPro :-]

Szanowni Forumowicze, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!

 

Pan Piort - Bazuka jako jedyny podał dokładną liczbę pędzelków znajdujących sie w pudełku - 155, a tym samym wygrał zestaw ValetPRO. Gratulujemy :)

 

Bądźcie z nami, niebawem kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy taka prośba .Prawie u każdego widziałem rain x niew.wycieraczka. Moglibyście zerknąć na wasze opakowania i napisać skąd jest produkcja tej wycieraczki.Dziś zanabyłem ww i jest z Uk. Podobno orginalne są z Usa.Jakie macie wasze?.Czy faktycznie duża jest różnica w działaniu Uk a Usa. Co o tym myśliciei jakie są wasze doświadczenia z ww.Wiem,że nie jest ona idealna,lecz na rynku chyba obecnie niema nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja nie dopisałem.Ja ją kupiłem tylko dlatego,że wszyscy tutaj go mają w arsenale. Jeśli jest w ogóle na rynku bez względu na cenę coś dobrego do szyb -jestem skłonny to kupić.Na cenę to raczej patrzę jako ostatni argument.Najważniejsza jest jakość. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.