Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, gratuluję i zazdroszczę. Z ciekwaości jak wygląda zamawianie czterodiamentowego La Miss. On jest dobierany pod konkretne wymagania klienta, czy podaje się jedynie kolor auta? Cleaner jest też spersonalizowany czy do ogólnego użytku. Raz jeszcze gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki, czytałem i to info i info na stronie PolishAngel ale interesuje mnie czy jest to aż taka personalizacja wosku jak np. na stonie Zymola gdzie jest miliard-sryliard pytań dot. właściciela i auta czy wygląda to trochę inaczej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, wydaje mi się ze podajesz kod lakieru, potem pan kazio patrzy--->aha niebieski i dodaje niebieskiego pigmentu do wosku :D gruby testuj bo jestem ciekaw, już wcześniej widziałem to cudo ale chciałem poczekać na jakieś testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123, nie odzieraj mnie ze złudzeń i marzeń, już liczyłem na to,że będę wypełniał kwestionariusz składający się z kilkudziesięciu pytań:, jaki kolor lakieru?, co ile myty?, garażowany? gdzie użytkowany?, etc a tu sprowadzasz mnie na ziemię

pan kazio patrzy--->aha niebieski i dodaje niebieskiego pigmentu do wosku
:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda zamawianie czterodiamentowego La Miss

 

Podałem kod lakieru i oczekiwany stopień ścierności lub wypełniania cleanera/politury.

Określa się też czynnik zamieszania, jaki wosk i opakowanie ma robić w dziale "Twój Arsenał"... :D:lol:

Czy produkcja odbywa się tak, jak podejrzewa Maru123? No...nie wykluczam :D

Sam jestem ciekaw efektów i nie omieszkam się nimi z Wami podzielić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zastanawiam się ile radości daje Wam kilka , kilkanaście wosków w pięknych woreczkach. Obawiam się ,że bardziej cieszyliśmy się z pierwszego woskowania. Jestem ciekaw czy po użyciu mojego pierwszego woreczkowca będę tak samo szczęśliwy jak kiedyś za dawnych lat kiedy pierwszy raz w życiu nałożyłem coś na lakier. Kolekcje przepiękne i działają na wyobraźnię.

Panowie fajnie ,że wrzucacie taki arsenał. Jak żona zacznie na mnie narzekać ,że znowu coś zamówiłem pokażę jej Wasze zdjęcia. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La misss 4 diamonds wypada w porównaniu z Majeste de Passion?

Lepiej... Szybszy sheeting, delikatnie lepszy beading. Dochodzi jeszcze kilka punktów przy aplikacji.

 

Gdyby udało się POLISHANGEL poprawić "zapachologie"... to SV i 'Ziiimol' baju baju z mego raju... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.