Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

escimo, 'Microfiber Detergent Concentrate'

 

Produkt ten usuwa podczas prania wszelkie zanieczyszczenia typu wosk, politury i inne zabrudzenia pozostawiając tkaninę miękką idelikatną. Nie zawiera wybielaczy i środków zmiękczających! Przedłuża żywotność mikrofibry! Jest całkowicie biodegradowalny.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, 'Microfiber Detergent Concentrate'

 

Produkt ten usuwa podczas prania wszelkie zanieczyszczenia typu wosk, politury i inne zabrudzenia pozostawiając tkaninę miękką idelikatną. Nie zawiera wybielaczy i środków zmiękczających! Przedłuża żywotność mikrofibry! Jest całkowicie biodegradowalny.

 

;)

 

Testowałeś?

 

Faktycznie się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przerobiłem z 5 butelek Sonusa, nigdy bym nie powiedział że elektryzuje 8-) MR jest dużo bardziej skoncetrowany, w podobnym stężeniu lepiej domywa, dużo mocniej się pieni i zostawia fibry bardziej miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze kilka zabawek do kolekcji:

31052013171.jpg

Butelka z atomizerem do rozrobienia koncentratu Megsa Glass Cleaner

20130531045.jpg

20130531048.jpg

Pódełeczko na fibry.

20130531049.jpg

Nigdzie nie dostałem kompletu dysz płaskostrumieniowych- jedynie jedną, żółtą- nie wiem czy się nadaje. Zostało jeszcze przy jakimś kolejnym zamówieniu zakupić wkładki od Glorii i będzie piana :) Próbuje coś z filcami z podkładek od mebli, różne inne gąbki ale nie za bardzo chce pianować.

Wiadra zostały zdjęte- i z dachu i z widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.