Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci tak. Deskę mam w stanie igła więc poza czyszczeniem nie robi nic. Progi są lekko jaśniejsze, to nadaje naturalny kolor. Ogólnie mało inwazyjnym środkiem bym to nazwał. Nie spodziewaj się odrestaurowania jak po FK 317 :D Po prostu świetnie czyści. Nie daje żadnych plakowo świecących efektów, czy klejenia się plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale dopiero zaczynam poważną przygodę :D

Z czasem zaopatrzę się w coś do plastików zewnętrznych i wewnętrznych i myślę, że będzie ok :) Do zestawu oczywiście jeszcze dochodzi glinka - brak jej na fotce ;)

 

Szamponów itp brak - nie mam możliwości mycia auta samemu pod blokiem :(

Pozostaje bezdotyk lub zaprzyjaźnione myjnie :)

 

zdjcie0268kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamponów itp brak - nie mam możliwości mycia auta samemu pod blokiem

 

ja też nie mam możliwości mycia pod domem :dontknow: Bierzesz wiaderka itp itd i lecisz na bezdotyk w godzinach porannych w tygodniu albo późno-wieczornych i działasz ;) Przecież na myjniach rysują fury a po bezdotyku samochód nie jest czysty :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt teraz staram się utrzymywać autko w czystości, tak aby porządna płukanka na bezdotyku wystarczyła. Ale chyba tak będę musiał robić jak mówisz... :-]

 

Sparco i tego się boje, bo wiem że już się zaraziłem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.