Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

No glinkę chciałem kupić w sklepie w którym ostatnio kupowałem quick detailera, ale nie mieli ValetPRO, ani nic tańszego niż 50zł więc odpuściłem i zaryzykowałem kupując tą z ebaya :oops:

 

Zrobiłem sobie taki plik w excelu gdzie wypisuje wszystko co mam i co mi jeszcze brakuje do szczęścia ;) A brakuje mi czegoś dobrego do felg oraz zestawu do polerowania szyb - mam nadzieję, że zając coś na święta przyniesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

EXCEDE- co do prowadzenia dwoma palcami da się jak najbardziej ale to trzeba mieć ją opanowaną już bo można duże szkody wyrządzić... a co do krystalizacji marmuru to uważaj bo jest to dosyć ciężkie zajęcie trzeba dobrze dobrać pady no i oczywiście chemie. Do czyszczenie magazynu jak najbardziej się nadaje a można wiedzieć co masz położone na podłodze(płytki czy coś innego) bo może warto położyć jakąś powłokę na podłogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donatel - nie mam, racja, ale wszystko się komplikuje ponieważ mam do dyspozycji tylko garaż więc jestem zmuszony myć samochód na myjniach bezdotykowych. Będę musiał dobrze umyć samochód, szybko pojechać do garażu i modlić się by zbyt wielu syfu nie złapać w tym czasie.

Gdybym miał kawałek miejsca do swobodnego mycia to moja kolekcja byłaby zdecydowanie większa ;)

 

Vaxh - dzięki za info, poczytam o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
a co do krystalizacji marmuru to uważaj bo jest to dosyć ciężkie zajęcie trzeba dobrze dobrać pady no i oczywiście chemie. Do czyszczenie magazynu jak najbardziej się nadaje a można wiedzieć co masz położone na podłodze(płytki czy coś innego) bo może warto położyć jakąś powłokę na podłogę?

 

Sama krystalizacja w części sklepowiej 40 m2 zajeła nam w dwie osoby 4 godziny :) Krystalizator Taski Jontec Terrastar + czerwony pad ETC. Na podłodze w magazynie też mozaika marmurowa, ale to o wiele więcej pracy nas tam czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów przypominam "kolegę"Unicorna :kox:

 

Obrazek

 

Zaznaczam, że to S03 "wypracowywana" ręcznie %-) :lol:

też znam takich mądrali. ich motto to "niech ta pasta poleży i zamaskuje rysy" :ad: a, że przy spolerowywaniu tego włoży 2razy tyle siły ile by włożył w wypracowanie to nie ważne :lol: nie wspomne o tym, że po paru myciach sie to wszystko wymyje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.