Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to miejsce to nałóg taki sam jak wóda...

 

To prawda, ale nie do końca ;). O ile alkoholizm itp. można leczyć w specjalnych ośrodkach, są kluby AA, grupy wsparcia itd., to jak np. psychiatrze wytłumaczysz co Ci naprawdę dolega. Niby jesteś trzeźwy... a jednak coś jest nie tak. To jest nałóg o wiele gorszy od alkoholizmu czy narkomanii- bo jest niezauważalny nawet przez bliskie otoczenie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam galony czy piatki tego sonaxa :?

ja w galonach kupuje tylko apc, szampony i cala reszte zawsze jak bralem w galonach to po zuzyciu pol litra mi sie nudzily

Zobacz cenę 5l i 750ml,odpowiedz sobie na pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa z tych ludzi będzie odlewać/sprzedawać, tylko poza giełdą rzecz jasna. Sam zerknij na różnice w cenie, między 750ml a 5l.

 

Według mnie można kupować woreczki itd, ale czy to oznacza, ze za wszystko trzeba przepłacać? A opakowanie Sonaxa ekskluziw nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap napisał/a:

chyba ze brac na kilka osob

 

 

innego racjonalnego wytłumaczenia ja nie widzę

 

Panie, mi już 150-200 ml poszło w 3 dni. Smaruje tym wszystko co się rusza ;). Jak tak dalej pójdzie to te 750 ml zeszło by w 2 tygodnie... I to tylko na własne potrzeby :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam galony czy piatki tego sonaxa :?

ja w galonach kupuje tylko apc, szampony i cala reszte zawsze jak bralem w galonach to po zuzyciu pol litra mi sie nudzily

 

Jak to mówi Wujek(Gruby) RS: "raz a porządnie" i ma rację, nie opłaca się za nic kupować małych opakowań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.