Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Manio49, w listopadzie wrzucałem opinię. Kładłem podwójną warstwę CG Black Light z odstępami czasowymi zgodnie z zaleceniami producenta w temp. + 15*. Następnie dopieściłem właśnie V7 i faktycznie antyelektrostatyczność wśród testowanych do tej pory quick detailerów - dla mnie najlepsza. Oczywiście nie tak dobra i trwała jak po jakimś sealancie np. Duragloss 111. Ale przecież to nie ta sama kategoria preparatu.

Po dwóch dniach jazdy w krk smogu ledwo co siadło na V7 podczas gdy przy innych QD dawno była warstewka kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w październiku 2013 już żony więc muszę się postarać co by noc poślubna owocna była ;P

 

w dzisiejszych czasach ciężko "brać w ciemno" i jak to powiedział ojciec Kasi w filmie Kogiel-Mogiel: "niekonsumato" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Miyagi, o ile kosmetyki wysoka półka to te spreje Bolla itp to najgorszy szit. Deczko razi brak konsekwencji. Ale sam ogrom zebranych zapasów ... gul skacze :kox::)

 

Kogo ja widzę :mrgreen:

 

Zapasy ładne, może kiedyś będzie dane mi wrzucić fote do tego tematu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przyszła pora żeby pokazać w jakich warunkach pracujemy, na razie bardziej z doskoku, od auta do auta.

Garaże mam dwa, zewn. i wewnętrzny w domu, gdzie aktualnie urzędujemy.

imgp0721t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Kolekcja moja i Maćka Blaszcza

imgp0722p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imgp0723.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imgp0725t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

imgp0726u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imgp0727.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imgp0728r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Długo trwało przygotowanie takiego stanu, uprzątnięcie bardachu, zrobienie półek itp, ogólnie wstyd było pokazać.

Teraz jestem już bardzo zadowolony i poza drobnymi zabiegami kosmetycznymi tak już zostanie.

Natomiast będziemy działać coś z uprzątnięciem garażu zewn., i zrobieniem tam głównego garażu dla detailingu, z krytą wiatą przed nim.

Na razie jest tam wszystko (teść to typowy majster, któremu wszystko się przyda) i to będzie bolało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Ja na wiosnę też ruszam z remontem garażu, coś wleci na podłogę, jeszcze nie wiem co :o Malowanie ścian oraz nowe deski do kanału :mrgreen:

Nie żebym się czepiał ale może lepiej schować te pady polerskie do jakiegoś pudełeczka żeby nie łapały kurzu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ładnie szalejecie. Parkingi musicie mieć zawalone autami-swoimi oczywiście. My samoloty i inne potwory robimy i wspólnie ani połowy ostatnich kolekcji nie mamy. Evo, jak na to wszystko patrzę to widzę, że już nie ogarniam tematu. Wiem, nie chodziło o to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.