Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Krd, o tym też pomyślę. Mam udostępniony garaż podziemny w pracy, który jest ogrzewany i ma Karchera więc można przygotować koła do testów. Na początek wrzucę to co mam obecnie. Chciałem zrobić tak, żeby dołożyć do kompletu FK1000 no ale znów zrobi się nierównomiernie na kołach.

 

Szwejk, następca Sensitive Venus. Świeżutko ściągnięty (podziękowania dla Crystal Detail).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój skromny ostatni zakup przed końcem roku

 

Obrazek

 

Mam pytanie, testowałeś może ten produkt do renowacji piór wycieraczek ? strasznie mnie ciekawi, czy to działa, czy po prostu chwilowe odnowienie :)

 

Ja stosuje juz od jakiegoś czasu i powiem jak jest u mnie i to jest tylko moje zadanie na temat tego produktu, po wyczyszczeniu i nałożeniu preparatu guma jest elastyczna i pióro dobrze zbiera zanieczyszczenia z szyby teraz jechałem w Niemczech i był przymrozek i nie było problemu z wycieraczkami.

W poprzednim aucie stosowałem od początku to guma była cały czas elastyczna i przez 2 lata nie zmieniałem wycieraczek.

Jestem zadowolony z tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apc nielsena to tylko zmienione opakowanie, czy także formuła?

 

Z tego co pamiętam i jak nic nie pokręciłem to jest to nowy produkt, minimalnie słabszy w tym samym stężeniu w porównianiu do Cyclone ;) Ale jego cena jest na tyle atrakcyjna że można zrobić minimalnie większe stężenie a i tak się jest na plusie ;)

 

Napisz prosze jak juz przetestujesz jak sprawuje sie ten ANGEL ;)

 

:good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.