Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O tym wosku jest trochę opinii na forum. Ja go bardzo lubię, aplikacja łatwa, efekt wizualny ładny, a trwałość przyzwoita. W USA kosztuje tyle co Carbon, Victoria to firma trochę zapomniana na forum, a ich produkty są bardzo dobre. Wady: nie pachnie tak ładnie jak SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWes mądrala , z zajęć pewnie wynosi tę rękawiczki :D

 

Evo chyba śnisz jak myślisz że u nas nitrylowe rękawiczki są w szpitalach... Bogu dziękować że zwykłe pudrowe są bo i tak do nie dawna trzeba było swoje przynosić :lol:

 

Yesfan ładny zestawik, a moja Victoria miesiąc leży nie otwarta już (sesja :cry: )...

 

[ Dodano: 25 Styczeń 2012, 17:16 ]

Jak oceniasz Victorię Concours na tle SV i Zymola?

 

podłączam się do pytania :o:o:o

 

Wpadnij po Cleaner Fluida to zobaczysz (dzisiaj nakładam Glasura, Victorie i Supernaturla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale musiałem napisać

 

JUSTYNA :D:D:D wydało się :song:

 

:acute::D

 

Evo napisał/a:

TWes mądrala , z zajęć pewnie wynosi tę rękawiczki

 

 

Evo chyba śnisz jak myślisz że u nas nitrylowe rękawiczki są w szpitalach... Bogu dziękować że zwykłe pudrowe są bo i tak do nie dawna trzeba było swoje przynosić

 

potwierdzam, niedawno trzeba było chodzić z pudełkiem rękawiczek na zajęcia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale musiałem napisać

 

JUSTYNA :D:D:D wydało się :song:

 

:acute::D

 

Evo napisał/a:

TWes mądrala , z zajęć pewnie wynosi tę rękawiczki

 

 

Evo chyba śnisz jak myślisz że u nas nitrylowe rękawiczki są w szpitalach... Bogu dziękować że zwykłe pudrowe są bo i tak do nie dawna trzeba było swoje przynosić

 

potwierdzam, niedawno trzeba było chodzić z pudełkiem rękawiczek na zajęcia :lol:

 

W niektórych szpitalach kazali płacić za praktyki wakacyjne, bo sie materiały zużywa... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to było zanim zacząłem czytać to forum, i to nie było przeznaczone do karoserii tylko do lamp, musiałem pozbyć się lakieru czarnego transparentnego którym przyciemniłem tylne lampy i po akcji z papierem p2000 nadal były ryski, więc poszło tempo+futro+wiertarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to było zanim zacząłem czytać to forum, i to nie było przeznaczone do karoserii tylko do lamp, musiałem pozbyć się lakieru czarnego transparentnego którym przyciemniłem tylne lampy i po akcji z papierem p2000 nadal były ryski, więc poszło tempo+futro+wiertarka

 

tak tak wiemy :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.