Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba było zapytać nie wywalił byś pieniędzy w błoto jak ja i pare innych osób :D

ojtam, ojtam jakieś zastosowanie znajdę ;)

 

Ani grama premium w ich wyglądzie nie ma :-/

To fakt, wygląda gorzej niż jakieś "kosmetyki" ze stacji benzynowych. Ale, tak jak pisałem zapach produktu świetny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzel Zymola jest twarda na początku, kiedy jest suchy, wystarczy go nasączyć wodą a końcówki włosia napewno nie zarysują felgi. Puchnie jakby go cos ugryzło:). Używam od początku i do wewnątrznej strony gdzie jest cieżki dostęp, nadaje sie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety nówki felgi od wewnętrznej strony porysował, felga była grafitowa więc widać było jak na dłoni, nowa linia Zymola może i opakowania ma kupiaste ale pierwsze testy wypadły obiecujące, napewno szampon bije na głowę clear-a :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety nówki felgi od wewnętrznej strony porysował, felga była grafitowa więc widać było jak na dłoni, nowa linia Zymola może i opakowania ma kupiaste ale pierwsze testy wypadły obiecujące, napewno szampon bije na głowę clear-a :good:

 

Kurcze to faktycznie nieciekawie, na lakierowanych powiem szczerze nie widzialem nic niepokojącego a tez zwracałem na poczatku na to uwage. Z grafitem nie miałem doświadczenia. Widac nie do wszystkiego sie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, Już nic nie kupisz? Na pewno? :evil: Zrób jakieś podliczenie wydatków i pochwal się nam... no i żonie (i/lub dziewczynie, mamie itp.)- tylko uważaj, żebyś wałkiem nie dostał :kox:. A ja dalej na głodzie: już prawie 2 miesiące nic nie kupiłem u Partnerów :-]. Dziwie się, czemu jeszcze nie splajtowali :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, cieszą, cieszą. Liczę tylko, że nikt z partnerów nie wprowadzi żadnego produktu, którego będę musiał mieć ;)

 

tukolarz, Na pewno - nie :P Czekam na pojawienie się jeszcze jednej rzeczy, na którą mam ochotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.