Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do plastików zew. może spróbować DG 271

 

mam jeden produkt na oku, muszę teraz poprosić właściciela o próbkę na jeden element i zobaczę jak się przyjmie.

ogólnie ja mam plastiki takie gładkie (nielakierowane są u mnie tylko słupek B + trójkąty lusterek) i ciężko mi coś do tego dobrać, nic nie chcę się związać z plastikiem tylko zostaje na powierzchni :dontknow:

 

jeszcze nie używałem tych aplikatorów ale wyglądają super. Żółty to twardy porównywalny do tricolore, a czarne to do dressingów miękkie, w przeciwieństwie do słoneczek nie będę brudził już lakieru :mrgreen:

 

tak escimo, to to :-]

wiesz, jak podliczyłem ile już wydałem na kosmetyki to :/:? czas przystopować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od miesiąca nic nie kupiłem i... już nie kupię :D (może kiedyś... coś tam... kiedyś... kiedyś :lol:). Kupiłem wszystko co trzeba z zapasem na "kilka" lat :).

 

Ba, postanowiłem, że następna wizyta na forum będzie za miesiąc- czas iść na odwyk 8-).

 

kamilgt, ja wczoraj używałem tego 701. Teraz domówię 5l, bo to po prostu mega produkt. :shock::good:

 

A jak ja to kupiłem w galonie to się detailing-owcy dziwili się na co mi to :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.