Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie, nie może nazywać się detailerem ten kto nie używał plaka :D Pamiętam jak kiedyś platikowe zderzaki w samochodzie całe spływały plakiem, a ile radochy było jak się patrzyło na ten błysk, szczegół że cała pucha starczała na 3-4 aplikacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie może nazywać się detailerem ten kto nie używał plaka :D Pamiętam jak kiedyś platikowe zderzaki w samochodzie całe spływały plakiem, a ile radochy było jak się patrzyło na ten błysk, szczegół że cała pucha starczała na 3-4 aplikacje :lol:

Potwierdzam :good: Ja potrafiłem jeszcze "zalać" opony i plastikowe elementy nadkoli... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno przeskakiwać tak w hierarchi! Plaka trzeba użyć! Najlepiej na nie swoim aucie bo szkoda niszczyć swoje :) Ale na początku to pewnie każdy myślał że to złoty środek :D Do dzisiaj jak wsiadam do jakiegoś auta wyczuje plak - ten charakterystyczny zapach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś platikowe zderzaki w samochodzie całe spływały plakiem, a ile radochy było jak się patrzyło na ten błysk, szczegół że cała pucha starczała na 3-4 aplikacje

 

Mój teściu pomykający Astrą I Classic (biała) namiętnie plakował swoje czarne zderzaczki...

Podczas jednych z odwiedzin umył sobie u mnie na działce auto, a ja mu zaaplikowałem na zderzaczki Owatrol Polytrol... I szczena mu opadła :)

Jak zobaczył ile tego ja zużyłem, a ile on Plaka wypsiukiwał to zapytał gdzie to można dostać i ile kosztuje :)

A zderzaczki już z miesiąc czarne jak smoła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale szczerze powiem... Samochód widuję często i jak na swój rocznik jest w naprawdę świetnym stanie wizualnym, dopiero w pełnym słońcu widać defekty i... zawsze jak go widziałem to zastanawiałem się czym owner smaruje furę, czy może jakiś kwarc czy co, bo charakterystyczne zabrudzenia po jeździe w deszczu wyglądały dużo lepiej niż u mnie ze świeżym Z :mrgreen::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, widzę że kupiłeś Nielsen-a Nap Low Foam. Wcześniej używałeś chyba ValetPRO Heavy Duty... Zastanawiam się który z tych środków jest lepszy. Daj znać jak przetestujesz Nielsena.

Ja korzystam z VP ale jestem średnio zadowolony. Dopiera tanio i skutecznie, ale niestety po praniu tapicerki, tworzą się plamy po wodzie, np. podczas deszczu. :?:dontknow:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, wcześniej używałem i HDCC i Nap Low Foam i jakoś ten drugi bardziej przypadł mi do gustu ;) Rozcieńczam 1:10 jako prespray i 1:80 w ekskracji, dodatkowo ciepła woda ;) Dzisiaj się dowiedziałem że warto jeszcze na koniec przepłukać czystą wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.