Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

escimo, Charakterystyka obydwu ręczników jest całkowicie inna. Daimos jest puszysty, Aladdin bardziej zbity... ale pazura pokazują podczas pracy.

 

kamilgt, w dodatku CleanMax wychodzi dosyć ekonomicznie. Póki nie zacząłem z Glissante to myłem zazwyczaj tylko tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę że jesteś kobietą

oj nieładnie ;) co ma płeć do dbania o samochód?

 

Pewnie coś dobrego z tego będzie, hmmm?

no zupy z tego gotować nie będę :P

 

A na poważnie, to tak jak pisałam wyżej, jeszcze daleka droga przede mną do relacji na forum, na razie wystarcza mi, jak czasami moja perełka wygląda prawie tak, jak bym chciała.

A apropo płci, wiecie jakie czasami spojrzenia Wam ktoś "nie zarażony" rzuca, kiedy widzi jak pracujecie, albo jak rozmawiacie o detailingu. To w moim przypadku reakcje pomnóżcie sobie kilkukrotnie. Czasami bawi mnie to lepiej niż dobra komedia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, a szkoda, że nie wiedzą, bo stosowanie APC tylko przy samochodzie, to błąd. Ja najpierw kupiłam litrowego Cyclona, a chwilę później zamawiałam na spółkę z Mamą pięciolitrowe MPC do użycia zdecydowanie nie do samochodu.

 

soll, dzięki, ale do Justynki to mam jeszcze jakieś pięć okrążeń ziemi, zanim Jej do pięt dorosnę umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka jak będziesz robić dobrze to co lubisz to dodziesz do tego etapu szybciej niż myślisz. Każdy od czegoś zaczyna, czasem od poziomu -5. ;)

Najważniejsze jest by się tak nie martwić, że nie potrafisz tego czy innego, tylko po prostu działać.

Nie zajmie Ci to 5 to 10 godzin, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś czego nie mogę przetrawić. Kretyńskie naklejki pseudo importerków.

 

Też tego nie mogę przetrawić - w 1Z chociaż dali gdzieś z boku ale jak jest naklejone na oryginalną nalepkę to k@!#y lecą z mojej strony.

 

Ale z drugiej strony w zimę po tych śmiesznych naklejeczkach widać czy produkt był przemarznięty... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.