Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Menzerna FG 400
na jakim padzie ?

co wg Ciebie lepsze FG400 czy fg500, a co mocniej tnie ?

 

 

3m zielony i + futro/3m zielony + zielony pad i potem jakis profix medium cut2 (awaryjnie z braku zółtego 3m)

 

ba8386af9341a5d2m.jpg 03799294ba21ff22m.jpg

 

strasznie twardy ten lakier, szłu nie ma ale wydaje mi się że przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakim padzie ?

co wg Ciebie lepsze FG400 czy fg500, a co mocniej tnie ?

 

Nie pracowałem fg 500 :/ ale podzielę się co i jak z FG 400.

 

Lakier twardy jak diabli ( tzn może ja tam się nie znam ) ale w porównaniu do francuzów i choć by VAG'ów np. VW a do tego mam dobre porównanie to ten lakier w BMW to masakra.

Najpierw futro ... z 3 przejazdy a potem jadę białym flexi i dobrze wypracowuje pastę. FG 400 jak na razie daje bardzo dobre wykończenie, tzn pod halogenem, ledem z tel, jarzeniówką wygląda że nie ma potrzeby na kolejny etap :o. Ja i tak jadę FF4000 ale została mi jeszcze połowa auta nie dotykana ff4000 i korci mnie tak zostawić i wyjechać na słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent Seicento 98r niebieski akryl-fura siostrzeńca :D

Samochód tylko umyty...Lakier mocno zajechany,nigdy nie widział chyba nic innego jak t cut kolor fast-po myciu została niebieska fibra z tego syfu...Na próbę poszedł AG SRP nowa formuła nakładane ręcznie germanem twardą stroną-german też się niebieski zrobił.Następnym razem zabawa ręczna z UC.Na te SRP położyliśmy natty's blue i mnie ścięło z nóg co było a jest-za miesiąc dalsza walka :D

Zdjęcia nie oddają efektu bo samochód stał w półcieniu ale coś tam widać

Maska

PTOFCVZ.jpg

ELLncfY.jpg

Dach

NBOp7rb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.