Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

można tak to nazwać, reklama reklamą ale miło też dostać lajka za coś co się robi z pasją do tego od ludzi którzy to doceniają, po za tym jest tam również więcej zdjęć, co prawda nie dużo ale zawsze może sobie ktoś oglądnąć, jeśli to kogoś uraziło to bardzo przepraszam może to moderator usunąć. Jestem zdania, że najlepszą reklamą jest robota, do tego jeśli jest ona dobra :)

 

szkoda że zdjęcia PO, pstrykane są w sposób nic nam nie pokazujący. Reflektor na ściane? Toż to bez korekty wychodzi "dobre" zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robiłem takich zdjęć a sam nie jestem dobrym fotografem, to też jedno zdjęcie chyba jest z reflektorem. Na następny raz będę wiedział :) Dzieki za uwagę :)

 

To może być? klapka nie była jeszcze dokładnie zrobiona ponieważ była odkręcana do dorobienia lakieru na delikatne zaprawki.

 

usxtx.jpg

2u8xqfq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy powinienem się przyznawać. ;)

Butelka z atomizerem po płynie CLIN (taka z siateczką spieniającą). A w niej roztwór, mniej więcej 1:3 z odplamiacza Vanish (saszetka, chyba 100ml) i wody.

Do tego miękka szczotka z naturalnego włosia (oidp kupiłem ją jako szczotkę do pleców) i mikrofibry do zbierania. Plus odkurzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sufitkę wypierzesz nawet K2 akrą do mycia silnika,

Ważne by nie lać dużo wody i nie używać odkurzacza, nie ważne czy sufika czy materiałowe boczki w drzwiach, ponieważ po pewnym czasie zacznie odchodzić materiał a to nie wygląda zbyt estetyczne, jedyny ratunek wtedy to samemu to rozebrać i nakleić lub tapicer.

 

Polecam jakiś dobry preparat do mycia tapicerek hmm był jeden taki dobry i tani bodajże z Nielsena + firankę zwykłą, namoczoną i dobrze wykręconą z wody ;) szorować do uzyskania ładnej piany lub poprostu czystej sufitki a później delikatnie fibrą do sucha. Ważne by wszystko robić ręcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt lustra uzyskasz bez papierków, no chyba że będzie aż taka gruba mandarynka lub aż takie grube rysy gdzie będzie potrzebna zaprawka (akryl), chodź na "mandarynki" polecam S2 :) lub maska była kiedyś lakierowana w garażu bez wentylacji itp i nasiadało trochę kurzu.

Z tego co widzę lakier akrylowy, bardzo ładny, szkoda go ciąć papierkami.

Ale efekt naprawdę super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z autem gdzie idzie uzyskać efekt "lustra" bez matowienia lakieru. Choć to też zależy co kogo zadowala. W tym przypadku mamy doczynienia z VW Corrado, które jest autem przygotowywanym na zloty i pokazy. Trafiło do nas, praktycznie prosto od lakiernika. Niestety miejscami widoczne są defekty w przygotowaniu do malowania, ale tak to już jest u nas w kraju, że znalezienie ogarniętego lakiernika to jak trafienie 6'tki w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z autem gdzie idzie uzyskać efekt "lustra" bez matowienia lakieru.

To by oznaczało, że nie używacie padów z jeansu/sztruksu ;)

Bo że się da, to oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.