Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

kicurowaty, czym robiłeś lampy od paska? Ładnie Ci wyszły a ja już raz na takich lampach poległem bo miały tyle odprysków:(

papierkowanie 800 do jednolitości, później 2000 do przebicia rysy a następnie wygładzanie miękkim 2000 na DA, po tym 3M zielony i żółty korek z zieloną i żółtą gąbką ;-)

 

EDIT: Do papierokowania używam http://www.3m.com/product/information/W ... eegee.html zamiast twardej kostki - na prawdę robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasty RUPES nie wypełniają tak jak np. Menzerna. Passat - pasta wytarta suchą mikrofibrą, nie przecierane IPA, kilka głębszych rysek zostało (z racji twardości niemieckich lakierów), ale o hologramach nie ma mowy, bo to DA na finishowym zestawie...

 

Vectra - tnąca pasta na finishowym padzie, na DA - miękki lakier, dosyć agresywna kombinacja nie zostawiająca hologramów :shock: , zdj. po przetarciu IPA. Pierwszy raz zastosowałem taką kombinację i jestem mega zadowolony, bo już chyba lepiej przy one stepie nie może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MCK, skoro tego passata robiles finiszowa gabka z finiszowa pasta i to jeszcze na DA to nie ma mowy by to bylo usuniete. Wymyj porzadnie zmywaczem silikonowym i zobaczysz o czym mowie. Ale przez kilka myc bedzie "petarda". :D Nie zebym sie czepial, bo pewnie popyt na tego typu robote tez jest, ale ni cholery nie pasuje do tematu 50/50 na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem IPA, myłem po korekcie i jeszcze na sam koniec odtłuszczałem CarPro Eraserem. Efekt cały czas ten sam ;) I nie jest to żadna fuszera dla handlarzy :|

 

Czemu uważasz, że nie pasuje do tego tematu :dontknow: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiam ale ja tu widzę brudną felgę, zapuszczonego koła bilberrym w życiu nie doczyścicie. Na mocne dziady używam tenzi aluxa, mało co mu się oprze.

 

Jak dla mnie bilberry poradził sobie super może mało w życiu widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.