Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Od razu uprzedzam, że jak czyściłem to auto to nie wiedziałem nic o preparatach, glinkach itp.

Odnośnie skóry pewien pan w sklepie z chemią do aut powiedział mi wprost: "Szarym mydłem doczyści pan najlepiej." tak też zrobiłem.

Co do dywanika Karcher Puzzi 8/1C, RM760, RM769. Bmw stosuje naprawdę wysokiej jakości materiały.

 

img1704mnt.jpg

 

 

img1740bw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez papeiru przed korekta :?: Fuck :!:

 

SpideR93 :song:

 

W takim stanie ten samochód niestety był ale to mało bo dwa miesiące wcześniej miał stłuczke i malowany był tylni zderzak i klapa bagażnika i po dwóch miesiącach wyglądała identycznie jak reszta auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie ten samochód niestety był ale to mało bo dwa miesiące wcześniej miał stłuczke i malowany był tylni zderzak i klapa bagażnika i po dwóch miesiącach wyglądała identycznie jak reszta auta

 

Lakiernik zrobił polerkę tak aby malowane elementy nie różniły się niczym od porysowanej reszty nadwozia....full profi :good::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miHoo79 Papierowałeś ręcznie ? Jakich past używałeś ? Wygląda super :good:

 

2500 recznie lakiernik w pracy + 3000 maszynowo sia velvet. Miał chwilę wolną więc go wykorzystałem :P

 

Biały honey urbana + biały korek 3M, pomaranczowy honey urbana + pasta urban, wykonczenie menzerna 85RD na czarnym honeyu urbana

 

miHoo79, vrg? Jak wrażenia?

 

Rotacja ale też flex ;P

Vrg jest fajne ale muszą być gąbki z wpustem.

Mam system wymiennych BP lake country jeden talerz matka + 2 wymienne i jak na to przyjdzie gabka bez wpsutu to jest wysoko i nie ma komfortu pracy...

Natomiast jesli do oru talerza 150 zakładam plaska gabke to jest ok... tyle ze talerz 150 i gabka 150 wiec trzeba uważać, żeby nie narobić bałaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.