Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam

 

Jest błąd po stronie NEt ART i juz walczą z nim jakiś cza si miałem info za za kilkanaście minut ma wszystko działać, najgorsze jest to że nie mam dostępu do zamówień i wszystko teraz stoi a mamy czwartek ostatni dzień żeby na weekend dotarły paczki :wallbash::wallbash: mam nadzieję że zaraz to naprawią i damy radę wysłać przynajmniej te co były zamówione wczoraj do północy.

Od jakiegoś czasu, coraz więcej błędów się pojawia, Net ART nie daje rady ostatnio więc chyba będzie trzeba coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dotarła w tempie ekspresowym :)

Co prawda mały chochlik się wkradł i zamienił małe czarne gąbki z profilowanych na płaskie :dontknow: ale może te też dadzą sobie jakoś radę :ad:

Ogólnie wszystko bardzo ładnie zapakowane, no i gratisy się znalazły za co dzięki :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

jak widać sklep nadal DEATH :/

 

od rana trwają prace nad przeniesieniem wszystkiego na inny serwer i jeszcze dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy.

 

Wszystkie zamówienie które nie są wysłane na pewno będą uzupełnione w dodatkowe bonusy w ramach przeprosin.

 

Ci co wysłali zamówienia na mail to albo paczki wyjechały wczoraj albo wyjadą dzisiaj expressem z opcją dostawy w sobotę.

 

Jeszcze raz bardzo mocno przepraszam za tą sytuację szczególnie osoby które zaplanowały pracę na weekend a przez nas nie jest to możliwe :/:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Strona powinna już działać z tym że u osób które podczas zmiany ustawień nie miały gdzieś jej w tle włączonej coś w tym stylu, u mnie też nie działa, podobno jakieś ustawienia DNS muszą się zresetować i może to trochę potrwać, więc na razie ja też nie mam do niej dostępu, poczekam do jutra rano jeżeli nadal nic to będziemy dalej szukać przyczyny, jeżeli jutro rano nadal u kogoś nie będzie działać to piszcie.

 

Dziękuje za info o przyspieszeniu działania

 

Mam nadzieję że niedługo wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.