Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

kuchar, :good:

pfikusny, Dystrubutor ma mieć na początku tygodnia ale nawet jeżeli nie będzie opóźnienia to u nas pewnie środa/czwartek/piątek więc jeżeli potrzebne ci na przyszły weekend to nie wiem czy wszystko dojdzie na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie ##002110 poszło - będę wdzięczny za wyliczenie rabaciku.

Glass cleaner, który dostałem przedostatnio w gratisie - rewelacja - drugi na wyposażenie działki mile widziany :)

Tester Black Hole, który dostałem w gratisie sprawdziłem - raczej nie będę stosował, bo sealent na nim coś cienko leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi to ja jeszcze chwilkę poczekam ;)

Nie potrafię się zdecydować - z jednej strony kompletnie nie mam teraz czasu, z drugiej strasznie chciałbym się zająć jednym autkiem w weekend...

 

No nic - na tą chwilę - jeszcze poczekam i będę obserwował czy #16 już jest ;)

Ew. proszę o cynk jakby się pojawił :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Kubz, w piątek lub czwartek wieczorem będzie uzupełniony stan ABW

YearOne, na razie tylko w zestawie, pojedynczo teraz jest dużó drożej i jest nie opłacalne dla klienta

 

zak14, mick, Mail-e wysłane

 

pfikusny,

jeszcze poczekam i będę obserwował czy #16
będziesz zadowolony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

locash, rypley, :good:

kuchar, ;)

ZYBI68, niestety nadal nie ostatnie info jakie dostałem to czas dostawy ok 2 tygodnia , wcześniej info było że po majowym weekendzie :/ Ciągle zmieniają zdania :/

kullnikk, :)

Gansan, Powinny być dzisiaj albo jutro rano

QMc, :good:

Szwejk, Stjarnagloss dopiero za 2-3 tygodnie

BH 100g - nie będzie przez jakiś czas

 

krd, Dystrybutor czeka na dostawę, miało być w tym tygodniu ale juz raczej pewniejszy będzie termin w przyszłym tygodniu

 

Zgrzyt, Dobrze że zajrzałem na forum bo w sklepie nie podałeś hasła więc byłoby bez rabatu ;) , nalicze i wyślę mail-a, niestety dzisija jestem na wyjeździe i paczka wyjedzie najszybciej jutro :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

locash, rypley, :good:

 

 

Zgrzyt, Dobrze że zajrzałem na forum bo w sklepie nie podałeś hasła więc byłoby bez rabatu ;) , nalicze i wyślę mail-a, niestety dzisija jestem na wyjeździe i paczka wyjedzie najszybciej jutro :/

 

Pozdrawiam

Panie Mariuszu, pieniążki już przelałem, więc nie trzeba obliczać rabatu :) Fajnie byłoby dostać jakieś próbki. Nie wiem jak z tym kalendarzem, lecz wolałbym jakieś testerki :P Taka mała dygresja :mrgreen:

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.