Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie #1516 i kolejny zadowolony klient, super gratisy, świetny kontakt, pełen profesjonalizm :) tylko IPA było trochę nieszczelne i się odrobinka wylała (tak tyci tyci, możliwe że to skutek wstrząsów w transporcie).

To na pewno nie ostatnie moje zamówienie u Mariusza.

U mnie Glass cleaner jest opisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

dziękuje za kolejne opinie.

 

Osoby które nie otrzymały maili z wyliczoną kwotą dostaną info prawdopodobnie jutro ponieważ wysyłka i tak będzie w poniedziałek, dla osób które złożyły zamówienie do czwartku do ok południa i nie zdarzyliśmy wysłać żeby dojechało na dzisiaj, w ramach przeprosin będzie jakiś dodatkowy bonusik.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku, po otrzymaniu przesyłki nie zauważyłem braku jednej pozycji (tyle tego było z gratisami :mrgreen: ), minął dzień a tu kolejna paczka, hymm, myślę sobie co jest....jakaś pomyłka... otwieram paczkę a tu EZ Creme CG...kontrola zamówienia i ... tak było zamawiane.

A wiec zanim się zorientowałem była już paczka z uzupełnieniem.

Wielki Szacun dla Marisza :)

 

P.S. Zresztą parę postów wyżej chwaliłem SHOWCARSHINE za to zamówienie (pierwsza paczka z zamówienia) , a tu taka niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz co do mojego zamówienia 1563 z środy- sorki wielkie że cię poganiam ale muszę max do 12tej dzisiaj wiedzieć ile będę miał do zapłaty :( plus można coś jeszcze dorzucić- konkretnie smartwax- smartcarpet...? Wiem że spore zamówienie ale jest tam ze 2-3 pozycje dla znajomych i musze im powiedzieć ile mi kasy mają przelać a zawracają mi gitarę, dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przez noc naszła mnie jeszcze jedna myśl i jeżeli nie robi to problemu, to wysłałem info w formulażu zamówienia o jego ewentualnej aktualizacji, z góry dzięki. nr zamówienia #001615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.