Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Mamy przyszykowane 4 testery wosku do felg :

 

DETAILER’S PRIDE Wheel Glaze

 

Szukam chętnych do testów, zależy mi żeby przynajmniej jedna z osób miała w swojej kolekcji wosk RIMWAX ponieważ Wheel glaze ma zapach , kolor, konsystencję praktycznie identyczną więc kwestia czy jakość lepsza :o

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w sumie rimwax'a, niestety chwilowy brak czasu na testy (planowany wolny czas na zajecie sie samochodem dopiero okolo polowy kwietnia :( wiec pewnie moja osoba nie wchodzi w gre ze wzgledu na czas, ktory musialby uplynac do przeprowadzenia testu... (narazie mam tylko warunki i czas do testowania na aluminiowej ramie roweru :) ale to chyba nie do konca o to chodzi :)

 

z zamowieniem pewnie tez bede zwlekal ze 2 tyg bo czekam na futrzaki 80mm

 

inna sprawa ze jezeli z testem nie spieszy sie mocno to chetnie przetestuje w porownaniu do rimwaxa

 

P.S.

wiadomo jakie moga byc wstepne ceny futrzakow 80mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

sq8shq będziesz robiłózamówienie to przypomnij o wheel glaze powinno coś być. Futrzaki mam nadzieję że będa w cenie ok 15zł.

rogo Producent niestety nie bawi się w takie małe opakowania :/

Beny.rac tak odpisałem.

 

W ciągu dnia praktycznie tylko rano albo późnym wieczorem mogę skoncentować się na odpisaniu dlatego są małe opóźnienia w odpowiedziach.

 

dołożymy do paczek wheel Glaze tym co się deklarowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja złożyłem swoje pierwsze zamówienie #001471 ;) zaczynamy przygode z detailingiem

właśnie widziałem że ktoś wykupił DURAGLOSS'a więc zakupiłem MEGUIARS NEXT GENERATION mam nadzieje że też jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.