Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

CAR CRAZY, mieliście jakąś awarię wczoraj? Złożyłem zamówienie około 22 i nigdzie śladu po nim nie ma... Ani na stronie, ani maila z potwierdzeniem nie dostałem... niby wszystko ok, tak jak zawsze, wybrałem sposób przesyłki, potem się wylogowałem... dzisiaj chciałem sprawdzić status a tu zonk! bylo tego trochę w tym zamówieniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za tak pozytywne opinie i znowu przepraszam za nie dyspozycyjność w ciągu dnia ale jakość ostatnio sporo spraw się porobiło miejmy nadzieję że po weekendzie dyspozycyjność wróci.

 

Jarek, Nic mi nie wiadomo o awarii, jeżeli po złożeniu zamówienia nie dostałeś maila z nr zamówienia to od razu wiadomo że coś jest nie tak i najpierw spróbuj złożyć ponownie jeżeli nic to pisz na maila listę zakupów itp ;)

 

Dojechało do nas kilka nowych akcesorii np rękawica z naturalnej wełny z flexipads mniejszej wielkości tak na 4 palce : idealna do mycia skomplikowanych kształtów oraz jako duster do wnętrza

 

przez weekend powinny się pojawić w sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcin, Przydało by się jednak przelecieć lakier czymś ściernym na pewno odzyska sporo blasku a na to wosk, Może coś z gamy Werkstat, zbierają dobre opinie na jasnych :o

 

a jak z trwaloscia tych woskow ? ( dlugo sie utrzymuja , dobrze chronia lakier) i co lepiej - Carnauba czy Acrylic ? co bedzie lepiej wygladalo na srebnym lakierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Marcin, moje zdanie takie jak aro_77,

 

Sharqi, BH juz jest (nie zauważyłem kiedy system ją zdjął) , RED powinien być pod koniec tygodnia albo dopiero w kolejnym.

krz_p, :ad:

 

capricorn, :good:

 

rafal__lodz, juventinio2603, barti, Creasy, Dziękuje :good:

 

we wtorek będzie uzupełniony stan VAlet Pro ale już jutro prawdopodobnie będzie dostępny w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PrestaShop Fatal error: no utf-8 support. Please check your server configuration."

 

taki komunikat pojawia mi się jak chce wejść na stronę.

 

[ Dodano: 13 Marzec 2011, 21:38 ]

"PrestaShop Fatal error: no utf-8 support. Please check your server configuration."

 

taki komunikat pojawia mi się jak chce wejść na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, moje zdanie takie jak aro_77,

 

 

A jak z trwaloscia i ochrona tego WERKSTAT ACRYLIC JETT TRIGGER - dlugo sie utrzymuje na lakierze ? Druga sprawa jak go aplikowac - psikać odrazu na lakier , rozprowadzac gabeczka i pozniej polerak mikrofibrą ? Po jakim okresie mniej wiecej nalezy go polerowac od nalozenia - wiem jest test palca - ale tak mniej wiecej 15 -30 minut czy raczej czas liczony w godzinach (np tak jak NXT 2.0)

 

Co oprocz tego w/w wymienionego bys jeszcze polecil na srebny metalik ? (na lato)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nakłada się go tak jak QD, nie wolno zostawiać do wyschnięcia, bo później strasznie trudno go spolerować. Psikasz na lakier, rozprowadzasz mikrofibrą i od razu polerujesz delikatnie suchą częścią mikrofibry.

O trwałości nie powiem, bo mam go krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

sq8shq, tak będą 80mm futra polerskie tylko kwestia nie wiem może 2 może 4 tygodnie na razie dojechały tylko 20cm.

Marcin, już koledzy wszystko spisali tak jak trzeba, ja od siebie dodam że aplikuję pryskając na lakier jedną mikrofibra rozprowadzam a druga po parunastu sekundach poleruję (przy ok 12 st.C.) jak będzie cieplej to prawdopodobnie nie trzeba odczekiwać tych kilkunastu sekund tylko tak jak w przypadku zwykłego QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, czyli szybka aplikacja na samochodzie bez duzego wysilku , ciekawie tylko jak z trwałością tego wosku i ochrona jaka zabezpiecza lakier ? ( czy po aplikacji tego wosku latwo schodza takie rzeczy jak zywica , ptasie odchody, itp czy latwo potem zmyc brud z takiego lakieru)

Bo po zimowym Collinite 476 brud bardzo latwo schodzi z lakieru - wystarczy lanca z duzym cisnieniem wody, ostatnio bylem nawet bardzo zaskoczony jak pojechalem na Karchera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.