Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Pzwmichu Poszło PW z całym wyjaśnieniem.

 

Pozostałym dziękuje za kolejne miłe opinie

 

BP juz są na stanie jak widać niestety ceny się zmieniły ale to już nie zależy od nas niestety :/

 

Moje opinie na temat BP 125 bo są dwa rodzaje i trochę się zmieniło:

 

BP 125 ultra soft :

 

 

c74b8e37bbb1d2b7med.jpg

 

charakterystyka :

 

Bardzo miękka gąbka, sporo bardziej miękki niż w poprzednim sezonie , jest nawet bardziej miękki niż BP 3M.

 

125mm Soft :

 

78497c3ec937575a.jpg

 

Charakterystyka:

 

Element amortyzujący to delikatna pianka a nie gąbka jak w modelu wyżej. Grubość amortyzacji większa niż w modeli z gąbką ale piana jest trochę bardziej sztywna, ale i tak zalicza się jak najbardziej do Soft.

 

Największym plusem jest wtopienie rantu plastiku w tą piankę przez co nie ma ryzyka przetarcia jakiegoś elementu plastikiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mariusz pracuje na poczcie?

31 godzin od zamówienia i przesyłka w moich rękach. Wielu może się od niego uczyć!!!!

Dziękuje za gratisy!!!!!

 

Poczta polska ostatnio nieźle działa.Ostatnio 2 rzeczy z allegro zamawiane w poniedziałek między godzinami 12-15 miałem we wtorek po 14 ;) EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

krz_p, jeżlei jeszcze nie dostałeś wyliczenia to napisz na PW nr zamówienia to sprawdzę co i jak bo może coś gdzieś umknęło :o .

 

bartek881, Valet Pro podobno dzisija jest w Polsce, my juz złożyliśmy zamówienie więc liczę że do weekendu dojedzie ajak nie to w poniedziałek , tak czy inaczej od piątku zrobimy dostępne w sklepie .

 

pLaYmAn, Poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.