Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbieram sie do zamkniecia zestawu, w zwiazku z tym mam kilka pytan o dostepnosc srodkow w sklepie:

 

Aktualnie nie ma na stanie, kiedy mozna spodziewac sie:

ValetPro ph Neutral Snow Foam - 5l

Duragloss 901 - 473ml

Megs Even Coat 2 pack (ewentualnie czy moglbys napisac kilka slow porownania do aplikatora z microfibry Showcarshine)

 

Nie znalazlem w sklepie takich pozycji, czy byla by szansa na zamowienie:

Dodo BTBM 500ml,

Werkstat Prime (czysta wersja, po prostu Prime)

Werkstat Acrylic Jett (nie Trigger)

 

Czy CG gabka z mikrofibry to to samo co CG Big Chubby Microfiber Wash Sponge?

 

Z gory dziekuje za informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, ;) Dziękuje, ok uzupełnimy pełny opis z pośpiechu czasami coś umyka ;) , liczę na mały opis Black Light i pędzelka jak się spisują ;)

 

firmek,

 

 

ValetPro ph Neutral Snow Foam - 5l początek marca, takie jest info od przedstawiciela

Duragloss 901 - 473ml dzisiaj wieczorem albo jutro

Megs Even Coat 2 pack (ewentualnie czy moglbys napisac kilka slow porownania do aplikatora z microfibry Showcarshine) even coat nie mam pojęcia bo nawet meguiars.pl na razie tego nie wiedzą , co do porównania to struktura mikrofibry jest taka sama , even coat są trochę grubsze. Ciekawą strukturę mają aplikatory PB troszkę krótsza ale moim zdaniem lepsza jakościowo. i PB są sporo cieńsze

 

Nie znalazlem w sklepie takich pozycji, czy byla by szansa na zamowienie:

Dodo BTBM 500ml, niestety przedstawiciel tego na razie nie ma :/

Werkstat Prime (czysta wersja, po prostu Prime) nie ma problemu jeżlei jesteś zdecydowany to PW i po niedzieli będą

Werkstat Acrylic Jett (nie Trigger) nie ma problemu jeżlei jesteś zdecydowany to PW i po niedzieli będą

 

Czy CG gabka z mikrofibry to to samo co CG Big Chubby Microfiber Wash Sponge? tak to samo :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

CAR CRAZY, postaram się coś postestować niedługo jak pogoda pozwoli, pędzelek już został użyty do APC,wygodnie się trzyma i ładnie pieni.

 

Przetestowałem też na szybko pad,wydaje mi się że nie rozbryzguje tak pasty ( specjalnie nałożyłem za dużo) jak normalne,ale będe potrzebował chyba większego BP, bo 125mm to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

jodan, Na razie nic nie mogę napisać bo nie było warunków do testów :/ Z opinii innych wynika że podbija fajnie ciemne kolory i nadaje sporej śliskości, ciekawe jak trwałość :o

 

Czy będzie w normalnej sprzedaży to do końca nie wiem bo nie ma puki co u przedstawiciela, na razie dostaliśmy trochę w ramach testu i chcemy się podzielić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
praktycznie wszystkie marki dostępne na polskim rynku w jednym sklepie

To chyba by było za piękne :) Aczkolwiek pewnie możliwe i niestety jak mniemam zależy głównie od kapitału. Fak faktem, że taki sklep odebrał by chleb innym tego typu sklepom. :D , ale sam zarobił by odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pLaYmAn, Postaramy się

yukon, Sezon się zaczyna jak będzie można spokojnie pod chmurką dbać o samochód :P

kecav, Monopol nie jest dobrą metodą, trzeba się dzielić ;) Ale postaramy się zrobić tak żeby zaspakajać potrzeby w końcu sklepy są dla klientów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.