Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

black light ma na dodatek przepiekny jagodowy zapach :good:

Taa... a już miałem nic nie kupować :D

 

CAR CRAZY, co więcej możesz powiedzieć o tym produkcie;)? Opis ciekawy ale jednak trochę mało mówi ;)

http://www.showcarshine.pl/568-chemical ... etrza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuużo spóżniony, ale za to gigantyczny plus!

Zamówienie jak zwykle bez zarzutu :good:

D tego Mariusz jako pierwszy sprzedawca ever ever ever zafundował mi opad szczeny do sąsiadów kilka pięter niżej. Zamawiem w niedzielę i jakież było moje zdziwienie kiedy to popołudniem dzwoni Mariusz z fachową radą doprowadzając do zmiany zamówienia, za co jestem niezmiernie wdzięczny bo produkt okazał się świetny. Moja wiara w ludzi wraca!

Bezcenne i jeszcze 'lubię to' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Przemko, ;)

W_o_j_T_e_K, :good:

Muti, U mnie działa tak jak powinno, jeżeli jest więcej osób którym bardzo muli to proszę o info postaram się działać w tej sprawie.

 

Black Light na razie nie ma w sklepie ponieważ kupiliśmy małe co nieco tylko na testy, ale spokojnie podzielmy się :-] będzie mała promocja z gratisowym testerem BLack Light 8-) Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu ale i tak bez pośpiechu bo na razie wstrzymaliśmy wysyłki paczek gdzie są jakieś kosmetyki ze względu na duży mróz, żeby było bezpiecznie, w nocy może być jedynie nie dużo poniżej zera, a teraz mamy -18St.C. więc w 99% jest ryzyko przemarznięcia :?

 

Kubz, Dla mnie jest to zapach perfum ze sporym dodatkiem cynamonu, mi bardzo odpowiada i jest to fajna odskocznia od klasycznych owocowych lub fresh zapachów, jedynie trwałość troszkę mnie smuci bo dywanik pachnie bardzo mocno ale w powietrzu nie jest przez długi czas wyczuwane. Prawdopodobnie jest tak jak z perfumami do ciała czujemy je prze chwilę i potem się przyzwyczajamy ale jak ktoś wsiądzie obcy do auta to od razu wyczuwa a nam się wydaje że nic nie czuć ;)

 

 

 

Detailers, Dziękuje za tak pozytywna opinię :song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, U mnie działa tak jak powinno, jeżeli jest więcej osób którym bardzo muli to proszę o info postaram się działać w tej sprawie.

 

Sprawdzałem na innym kompie i na necie na uczelni ponad 50Mb/s i dalej się długo otwierało,także myślę,że coś z serwerem na którym jest sklep,bo wyelminowałem już "moje"problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie może nie muli, ale chodzi trochę wolniej niż inne strony.

 

Mariusz, co do testera BL - może warto by pomyśleć o innym opakowaniu. Ja już się głowię jak go nakładać na apliakator. A to z racji tego, że konsystencja jest dość gęsta i obawiam się że w takiej buteleczce zostanie ze 40% emulsji bez możliwości jej wydobycia.

 

Ze swojej strony obiecuję zdać relację z zastosowania tego specyfiku, ale to dopiero na wiosnę.

 

Evo, dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Muti, postaram się coś w tym kierunku zdziałać.

 

Przemko, Dzięki za info z tą niewygodną buteleczką ale na daną chwilę z czymś innym może być problem, czasy naszych woreczków strunowych minęły :D

 

Maru 123, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, postaram się coś w tym kierunku zdziałać.

 

Przemko, Dzięki za info z tą niewygodną buteleczką ale na daną chwilę z czymś innym może być problem, czasy naszych woreczków strunowych minęły :D

 

Maru 123, ;)

 

Według mnie ta plastikowa buteleczka z black light jest świetna - jest plastyczna i łatwo wymierzyć odpowiednia ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, Valet pro czekamy aż przedstawiciel uzupełni stany.

303 aerospace 16 oz niestety przed dłuższy czas na razie nie będzie pewnie ok 1-2 miesiące :/ Zostają ok 250ml lub ok 950ml.

A w jakiej cenie ten 950ml??Może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.