Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

art'ek, Wyniki będą tutaj podane ;)

 

Muti, BP 75mm już do nas jadą i będą w poniedziałek albo wtorek , jutro będę miał info odnośnie 125mm i jutro zrobię dostępne na pewno 75mm a jeżlei 125 także będa wysłane to także zrobię je dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffy Dryer u mnie od samego początku "boi" się wody. Prałem go już w najróżniejszych opcja z płatkami mydlanymi od 30 stopni do 60 z wirowaniem 600,800,1000. Nic nie pomaga, co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aoox: wypierz go w normalnym proszku do koloru, bez płynu do płukania, z wirowaniem.

W procesie produkcji materiałów często powleka się nici woskami (żeby nie strzępiły się, nie pyliły i łatwo nawlekały) Samo mydło może tych wosków nie zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffy Dryer u mnie od samego początku "boi" się wody. Prałem go już w najróżniejszych opcja z płatkami mydlanymi od 30 stopni do 60 z wirowaniem 600,800,1000. Nic nie pomaga, co może być przyczyną?

ja mam podobnie ;/ u mnie pierwsze 2 wycierania super, nawet smug nie zostawiał a teraz pół auta ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Majkelo, :good:

MM.MM, Dzisiaj dojechał ale nie wiem ile :dontknow:

Kubz, Tobie na pewno jest :good:

art'ek, zróbcie może tak jak napisał mutra Ciężko mi jest coś w tej sprawie doradzić, a po tych 2 wycieraniach był jakoś myty a może podczas osuszania wspomagałeś jakimś QD :o który miał w sobie wosk który mógł troszkę zapchać strukturę mikrofibry :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem 2giego fluffera i wydaje mi sie on troszke inny niz te sprzed roku, nie macie tez takiego wrazenia?

 

Podpisuje się pod tym. Brałem ostatnio, nie dla siebie a dla kumpla i w porównaniu z moim 'ubiegłorocznym' wygląda tak troszkę 'bidniej' :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

memo, ;)

 

maly_marcin, :o Być może :/ kurcze nie mam żadnego z zeszłego roku, widocznie producent próbuje na czymś "wyrobionym" trochę zarobić obcinając jakość :wallbash: Będziemy to monitorować czy dalej nie idzie w gorszym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.