Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

R0N1N, ;):good:

Rubio, hmm postaram się coś dowiedzieć w tej sprawie ale nie wiem czy coś zdziałamy pewnie tak działa silnik Presta, ale dzięki za info pewnie innym także się przyda, czyli puki co warto sprawdzić sobie koszyk przed kliknięciem realizacji jeżeli był składany wcześniej niż dzień zakupu. :good: Dziękuje za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MM.MM ;) zaczęło się przez mail-e na allegro, a teraz jesteś w naszej wspólnej rodzinie KA :) Fajnie mieć klientów z czasów kiedy jeszcze nie istniało showcarshine.pl :good:

 

 

 

Koledzy , pora zacząć krótki urlopik żeby przywitać Nowy Rok :-]

 

Korzystając z ostatniej okazji w starym roku Cała załoga SCS chciałaby bardzo podziękować za cały 2010 rok, za nowe znajomości, klientów i poszerzanie naszej wspólnej pasji :good:

 

Oraz jednocześnie życzyć żeby dla każdego forumowicza przyszły rok nie był gorszy a jedynie lepszy nie tylko w sprawach :ad:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę czyli już w 2011 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, Wszystko zależy jak się trafi w RG także niektórzy twierdzą że jest nie 15, a ok 15 ml , Colli powiem tak: jest nie mniej niż 15ml, pisząc 15 obrałem wartość nikogo nie krzywdzącą a czasami zaskakującą jak np lukwawa, :D Tak w ogóle to paczka dojechała cała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, poważnie w pudełeczku miałem Collinite dużo więcej porównując do RG(około 3/4 pojemności opakowania), dlatego zdziwiłem się tymi 15ml, w każdym bądź razie nie chciałem nikomu dopiec tym stwierdzeniem, że jest go dużo więcej niż RG. Niestety nie mam jak tego potwierdzić bo samplera oddałem koledze, żeby sprawdził czy mu się podoba efekt po zastosowaniu.

 

Co do przesyłki, wszystko OK. Dużo ważyła-troszkę wyciekło APC bo karton był w rogu przemoknięty-baniak nie był dokręcony do końca. Niewiele tego wyciekło-normalna rzecz przy takim przewalaniu w czasie dostarczania-Bilberry nie przeciekało. Podsumowując, wszystko Ok, dzięki za sprawną obsługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przesyłki, wszystko OK. Dużo ważyła-troszkę wyciekło APC bo karton był w rogu przemoknięty-baniak nie był dokręcony do końca. Niewiele tego wyciekło-normalna rzecz przy takim przewalaniu w czasie dostarczania-Bilberry nie przeciekało. Podsumowując, wszystko Ok, dzięki za sprawną obsługę

 

firma w której zamawiam inną chemię, zawsze wszystkie nakrętki zalepia paskiem taśmy samoprzylepnej. To tak BTW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.