Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

lukwawa :good:

ultratouch, Dzisiaj wstawię real foto w opisach, co do butelek to bilberry są w takich butelkach jak na zdjęciach pod opisem i w takiej samej jest snow foam, nie mamy już snow foam w tych takich małych bańkach, czekamy na dostawę , tylko etykiety są z tej nowej serii bo dostaliśmy ze starymi ale podczas transportu i zmian temperatury i wilgoć etykiety spłynęły i dostaliśmy wzory do wydrukowania z tej nowej serii power system. na zdjęciach będzie wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Morgan, :good:

 

Uff nareszcie do nas dojechały MAŁE PADY 3M !

 

Na razie : zielony, niebieski i pomarańczowy. Żółty gdzieś zabłądził w 3M ale dobry odpowiednikiem jest lake country albo SCS polishing pad 80mm.

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

login, :good:

bartek881, :song:

Arth, Dziękuje za ta informację, ogólnie jesteś pierwszą osobą która chciała by zapłacić kartą więc na razie nie było potrzeby, ale skoro jest już pierwszy zainteresowany to postaramy się żeby od nowego roku umożliwić taką opcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

:ad: Wszystkim forumowiczom załoga SCS życzy wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt.

Dobrej zabawy w Sylwestra i jak najwięcej słońca i jak najmniej kurzu w przyszłym roku, a po Sylwestrze : PIERWSZE URODZINY ShowCarShine.pl :-]:-]8-):ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz na jakiej zasadzie "działa" koszyk? Mianowicie chodzi mi o to, że sukcesywnie sobie klikam potrzebne produkty i tak przez 2 miesiace troche sie uzbierało, natomiast widze ze niektóre z zaznaczonych produktów się skończyły i kiedy np. bede chcial dokonac finalnego zakupu, koszyk wyświetli mi produkty których nie ma czy też automatycznie wyrzuci je z listy, czy dokona zamówienie a u was tego nie bedzie?? :dontknow:

 

Pytam bo nie wiem czy taka metoda jaką stosuje jest dobra, czy po prostu najlepiej robić zakupy od poczatku??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

cash, jak będziesz chciał zrealizować to nie pozwoli ci kupić produktu którego nie ma więc przed akceptacją warto sprawdzić poszczególny status produktów żeby później okazało się że czegoś nie będzie w paczce a będzie ci się wydawało że jakiś czas wcześniej to dodałeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem natomiast, że jeśli wcześniej miałem w koszyku jakieś produkty a one potem potaniały to przy realizacji zamówienia zostaje cena jaka była kiedy wrzucałem artykuł do koszyka, czyli wyższa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.