Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie kolejne zamówienie przed chwilą wyleciało (957) :D (uwzgl. proszę hasło rabatowe bo jak zwykle zapomniałem wysłać z pośpiechu)

 

Na dniach przetestuje swoją pierwszą polerkę(Sparky PMB 1200CE), do tego Backplate`y Flexipads i system 3M :)

 

Zobaczymy jak na to zareaguje moja 18 letnia Magdalena X6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że świnia ze mnie :oops: , ponieważ wielokrotnie robiłem zakupy u Mariusza i mimo wzorowej obsługi nie omieszkałem napisać nic na forum.

 

Teraz jednak się poprawię :)

 

Kolejna przesyłka dotarła do mnie w dniu wczorajszym.

Wszystko jak zawsze świetnie spakowane (nie wiem jak on to robi :o ).

Dodatkowo każdorazowo jestem obdarowywany masą giftów. Tym razem otrzymałem m.in. naklejki naszego forum :)

 

Ponadto wzorowa obsługa, miły kontakt i profesjonalne doradztwo :good:

 

Z czystym sumieniem polecam wszystkim i oczywiście... dzięki za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię kupować przez internet, ale czasami muszę to zrobić.

W przypadku www.ShowCarShine.pl - Detailing Shop będę to robił bez żadnych oporów.

Obsługa super :good:

No i jeszcze jedno: jako początkujący potrzebuję dużo informacji odnośnie detailingu, Mariusz udziela ich bez żadnych problemów.

Dzięki bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PS Już niedługo nowy zakup :-]

Do wiosny powinien uzbierać się zestawik do mojej T5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pyzax, :P Możemy się do tego ustosunkować, chociaż organizatorzy tej akcji powinni jakoś to trochę lepiej nakręcić i żeby sklepy o tym wiedziały a ja się o tym dowiedziaęłm od osób na forum któzy nawet nie mają sklepu ;) ale ok możemy się do tego przyłączyć. :)

 

[ Dodano: 30 Listopad 2010, 22:51 ]

Oficjalne info SCS przyłączamy się do akcji :

 

0af82ab5f46a516b.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - mam pytanie odnośnie Lusso Revitalizing Creme, czy jest to typowy cleaner czy ma w sobie coś z politury? Czy lepiej będzie zastosować Lusso+DC2 z Mg's? A może polecasz coś kompletnie z innej beczki? Lakier to czerwony nie metalik :-). Mam pytanie również o skuteczność neutralnej piany - daje rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kempus, Witam o Lusso nigdzie nie jest wprost napisane że ma politurę ale składa się ze sporej ilości Olejków czyli na pewno polepsza efekt WET LOOK i po nim moim zdaniem nie ma sensu używać DC 2. Jeżeli chcesz koniecznie użyć DC 2 to jako cleaner lepiej spisze się DJ LP lub DJLPL lub PB PP To. moje wybory jeżeli chodzi o naszą ofertę.

 

Ogólnie to najpierw trzeba podjąć decyzję o stanie lakieru i tu :

 

- przy lakierze po pełnej korekcie :m.in. Lusso Revitalizing lub RaceGlaze jeżeli chcesz nadać dodatkowego WET LOOK, bez WET LOOK DJLPL

-przy lakierze nie do końca idealnym z małymi hologramami itp : m.in. PB Black HOle jeżeli WET LOOK , bez DJLP

 

czysta politura DC 2

 

Mam nadzieję że troszkę rozjaśniłem sprawę :o

 

Co do naszej Piany Neutral to nadal jest testowana ale już sporo ludzi ją kupiło i czekamy na jakiekolwiek opinie :idea:

 

Zobaczymy co wykażą testy ale nie wiem czy nadal będzie w sprzedaży ponieważ już do nas jedzie bezkonkurencyjny :

 

Valet Pro pH Neutral Snow Foam

 

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! :) Kurczę, szkoda, że dopiero jedzie bo chce skorzystać z dzisiejszej promocji i złożyć zamówienie, a polowałem na tę pianę :) . ale skoro ma byc lepsza to zaczekam. Lakier będzie przechodził korektę na wiosnę, ale już kompletuje zestaw. Wolałbym chyba jednak Lusso. Będzie dobry pod twardy wosk typu Colli? Tak przy okazji - czy Black Hole nadaje się do czerwonego? I czy spełni on rolę cleaner'a i "prawie" politury po korekcie? Czy użyć osobnego cleanera, a później BH. Bo już mi się miesza :idea::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kempus Lusso jak najbardziej pod twarde woski szczególnie naturalne, Black hole także ok na czerwonym ładnie wygładzi i poprawi głębie, jezlei kolor jest jasny to z pewnej perspektywy może wyglądać na minimalnie ciemniejszy. Jak użyjesz Black Hole to moim zdaniem nie ma sensu używac innego cleaner-a , BH może nie ma ma mocnych właściwości cleaner-a ale spełni swoje zadanie tym bardziej po korekcie, dla większej pewności lepiej kupić IPA i uzyc po korekcie a przed BH.

 

Wlody tylko sami nie wiemy kiedy ten zapach do nas dojedzie ponieważ czekamy aż pojawi się u przedstawiciela a z tego co wiem dopiero wypłyną z USA.

 

Arekkaz :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.