Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Xeper, z Colli jest ciągła walka i dziwne cuda się dzieją, już niby jest w Polsce ale do tej pory nie mogli rozsyłać dzisiaj czekam na telefon bo wczoraj podobno były jakieś poważne interwencje przedstawiciela więc Mamy nadzieję że zaraz po weeekendzie wreszcie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za kolejne udane zakupy oraz super przydatny Megso dodatek :mrgreen:

Super szybka dostawa jak zawsze :) i to pewnie nie koniec 8-)

Liczę na szybkie pojawienie się zapaszku skóry od CH lub ewentualnie PB ,na który niestety się nie załapałem •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Narazie sobie zrobiłem QD, chciałem dziś umyć ale wiatr taki że nie zdążyłbym osuszyć auta a miałbym pełno syfu na nim, wiec odpuściłem.

 

QD na bazie ONR przetestowane w....łazience :P Z waterspotami radzi sobie bardzo ok, powierzchnia zostaje śliska, choć nie tak śliska jak po FK 425 ale to w sumie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

maly_marcin, Różnic praktycznie żadnych w wyglądzie a w dotyku zależy jaki model się trafi ale też praktycznie bez znaczenia, ściągacz nawet taki sam. Moim zdaniem nie ma co przepłacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Muti, Dziękujemy bardzo :good:

m1chal, mogę tylko zrobić :wallbash::wallbash::dontknow: Ciągle czekamy miało być na 100% w tym tygodniu i nadal nie ma, musimy czekać ale w ramach takich naszych przeprosin dla osób które chcą konkretnie zabezpieczyć lakier, a nie mają czasu na dalsze czekanie na colli od jutra będzie dostępna nasza limitowana ilość testerowych zestawów Megs #16 ok 40ml + PB PP 150ml taki zestaw starczy na 4-5 pełnych oczyszczeń i nawoskowań samochodu.

Mamy nadzieję że jakoś to delikatnie zrekompensuje czas czekania na Collinite dla Was i Waszych aut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

CAR CRAZY Moje pierwsze zakupy w sklepie i oczywiście bardzo udane. Paczka dotarła błyskawicznie i oczywiście poza zamówionymi towarami dodatkowe gratisy. Wielkie dzięki !!! :)

p.s.

Naklejki 'kosmetyka aut', są naprawdę ekstra.

 

Przy okazji pytanie dotyczące glinki, a właściwie jej koloru (tej 'patentowej'). Na stronie sklepu jest w kolorze białym, a ja dostałem filoetową. Czy to jedynie wersja kolorystyczna? Czy też są jakieś inne różnice np. agresywność? Do tej pory używałem jedynie Megsa i na razie, po oględzinach jedynie 'organoleptycznych', mogę stwierdzić, że jest zdecydowanie miększa :) . Jak działa? To porównam dopiero, jak jej użyję na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.