Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Aoox, Złóż i napisz żeby podliczyć glinkę to wtedy zapłacisz jedną przesyłkę a jak dojadą do nas glinki to wyślemy na nasz koszt żebyś nie musiał ponosić dodatkowych kosztów przez to że u nas jest brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, dzięki za kolejne udane zakupy.

Zapach pb natty's red jest po prostu nie do opisania :)

Do tego aplikatory http://showcarshine.pl/393-monster-shin ... salny.html idealnie pasują do pudełeczka. Megsowe aplikatory są dużo za duże i chcąc nie chcąc dziwnie się wosk nabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

wgi , adik, art'ek To my dziękujemy chłopaki Pozdrawiam i miłej :ad:

 

Dzisiaj będę testował Zestaw do szyb Car-Lack, na pewno podzielę się opinia o produkcie, ale :):) żeby moja opinia nie była traktowana jako tylko chwyt marketingowy sprzedawcy (chociaż nie wiem jaka ona będzie :o )

 

Szukam 2 chętne osoby do przetestowania tych produktów i opisania na forum swoich opinii, mile widziane zdjęcia ewentualnie filmik.

 

- Do wysłania przyszykowałem 2 zestawy po50ml cleaner-a i 50ml sealant-a, oba produkty są w miarę rzadkie więc powinny wystarczyć na wszystkie szyby (sealant jest konsystencji i zapachu alkoholu ).

-Oczywiście wysyłka i produkty na nasz koszt.

 

Czekam na 2 pierwszych chętnych 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

conrado, Dzięki za zgłoszenie, podaj adres na PW ;)

yesfan, Odbierz PW ;)

pLaYmAn, art'ek :acute: Jak dostaniemy coś nowego nietypowego to na pewno będziemy chcieli dać do testów więc co jakiś czas pojawi się taka akcja ;)

 

JA właśnie jestem po pierwszej aplikacji CAR-LACK 68 - GLASS SEALING KIT

 

Moje uwagi i spostrzeżenia :

 

Najwazniejsze to robić wszystko zgodnie z instrukcją wtedy praca będzie przyjemna czyli :

 

Cleaner:

 

aplikacja : aplikator z mikrofibry albo bawełny, dynamiczne rozprowadzenie na szybie kolistymi ruchami, delikatną mgiełkę zostawiamy na kilka minut do wyschnięcia aż zamieni się w jasno szary nalot, ostatecznie polerowanie mikrofibrą.

Praca przyjemna jak ze standardowym cleaner-em, przy szybie przedniej gdzie jest więcej brudu czynność można powtórzyć.

Agresywność czyszcząca jest naprawdę spora :)

 

Sealant:

 

Konsystencja: bardzo rzadki, jak woda i zapach alkoholu.

aplikacja: używamy kawałka ręcznika papierowego złożonego w niedużą kostkę, musi to być materiał który nie nasiąka mocno sealantem ponieważ jest bardzo rzadki i przy próbie aplikacji jakimś aplikatorem więcej produktu wsiąknie w apliakator niż nam jest potrzebne do nawoskowania wszystkich szyb. Aplikacja bardzo delikatna najpier zrobiłem lekko ruchami kolistymi następnie wyrównałem ruchami prostymi tak jak przy glinkowaniu, zawarty w nim alkohol widać jak szybko odparowuje i zostaje na szkle tylko mgiełka.

 

Wcześniej trzeba sobie naszykować wodę z atomizerem takim który daje mocne rozpylenie i 2 mikrofibry

 

Po kilku minutach ok 10-15 , spryskujemy wodą z atomizera szybę i polerujemy jedną mikrofibrą do zebrania wody następnie przecieramy suchą, jeżeli zostaną smugi to znowu poprawić wodą i powtórzyć polerowanie.

Beż użycia wody nie ma co próbować polerować Sealant-a ponieważ on nie wysycha i ciągle się maże i nie ma możliwości jego spolerowania.

 

Efekt wizualny na sucho: widać że szyby odzyskały przede wszystkim oryginalną czystość, deszcz akurat nie pada ale woda pryśnięta raz z małego atomizera od razu się skrapla i spływa, aż tak silne skraplanie nie było przy użyciu jakiegokolwiek detailera lub samego cleaner-a.

 

Ciekaw jestem faktycznego efektu podczas deszczu i smużenia przy pracy wycieraczek, Ale to się pewnie szybko wyjaśni bo teraz na deszcz nie trzeba długo czekać :wallbash:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smalec, Też nad tlenkiem bardzo się zastanawiam bo po cleanerze Car-Lack zrobiły się bardziej widoczne wcześniej zamaskowane ryski ;)

 

to wprowadź jeszcze tlenek do oferty, razem z filcem i instrukcją użycia ;) ja co prawda już mam, ale przypuszczam, że chętni się znajdą...

 

ja najpierw usunę rysy, dopiero potem zainwestuję w coś porządnego do szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę, wszystko pięknie, ładnie. Zamówienie złożyłem w środę wieczorem, a dziś (piątek) z rana była u mnie, także rewelacja. W dodatku dostałem z 7 mikrofibr, szczotkę do felg, tester Black Hole oraz przesyłkę kurierem w cenie przesyłki poczty polskiej + standardowy rabat 10% dla forum. Także jestem bardzo zadowolony, co przełoży się na późniejsze zamówienia również w tym sklepie. Dzięki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA właśnie jestem po pierwszej aplikacji CAR-LACK 68 - GLASS SEALING KIT

 

Mariusz, możesz porównać zestaw Car-Lacka do AG CGP lub Duraglosa Nu-Glass? Car-Lack wygląda zachęcająco dzięki sealantowi w zestawie, ale jak ze skutecznością czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

uri90 :good:

Aoox Dziękujemy bardzo ;)

witol Wcześniej do czyszczenia szyb używałem PB PP i tu mogę spokojnie stwierdzić że cleaner car-lack jest silniejszy w krótszym czasie, tak ja pisałem po czyszczeniu na korzyść lub nie ;) ujawniły się wcześniej zamaskowane ryski więc siła czyszczenia jest naprawdę mocna i np u mnie często przy uszczelkach po deszczu zostaje nalot na szybach i przy PP było trzeba troszkę przetrzeć aplikatorem a przy car-lack tylko nałożyłem cleaner po 10 minutach wypolerowałem i zacieków nie ma :good:

Dejv Może zabrzmi dziwnie ale czekam na deszcz :P

Arekkaz Po raz kolejny :good::ad::good:

Marcin Już nie mam na to siły, przedstawiciel zawiódł i to bardzo, dzwonię codziennie i codziennie słyszę informację że już jutro ......, ostatnio usłyszałem że towar jest w magazynie tylko trwa inwentaryzacja całości blebleble....... Już nie mam siły i pozostało nam tylko nadal czekać i mieć nadzieję że lada dzień zawita do nas dostawa :/:/

 

Jutro jako podstawowe zabezpieczenia na zimę aplikuje sealant car-lack a na to dla wyglądu pójdzie RG 55(leży już jakiś czas na lakierze i nadal zaliczam go do moich ulubieńców :good:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.