Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie nr. 16900 :-)

 

I jeszcze dopytam, kiedy pojawi się:

 

FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX - ORYGINALNY TESTER

http://showcarshine.pl/finish-kare/202- ... 2009-.html

 

bo jeszcze ewentualnie chciałbym domówić.

 

hmm.. Trochę przyznam się zdziwiłem, bo czekam cały czas na kontakt, zamówienie jeszcze nie opłacone, a.. dzisiaj przyszło.

 

Nie dałem rady przejść przez cały topic, żeby sprawdzić, jakie teraz są procedury zamawiania (w celu otrzymania rabatu - wcześniej jak widziałem był to uniwersalny kod), ale chciałbym to potwierdzić, jako że.. zamówienie mam, nie do końca wiem, ile zapłacić, a dodatkowo chciałem jeszcze coś zamówić na czym mi też zależało (a głupio jedną małą rzecz osobno wysyłać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

jagmar, w najbliższym czasie na pewno nie.

 

mohseth, Teraz wszystkie w 9% są takie same czyli te lepsze, od dawna nie spotkałem się z wersją z krótszym włosiem.

 

andrew9, hmm nie trzeba przechodzić przez cały topic tylko przeczytać pierwsza stronę i postępować zgodnie z warunkami. Przy zamówieniu nic nie wpisałeś że jesteś z forum to nie wiedziałem że czekasz na rabat. PAczkę wysłałem ze względu na to że było przed weekendem a przeważnie większość liczy na dostawę w piątek. Kwota itp wysyłam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale.. faktycznie nie doczytałem, bo wpisywałem hasło i zniżki żadnej nie było. A że widziałem w temacie wiele zgłaszających zamówienie osób, stwierdziłem, że pewnie teraz tak to działa. Mój błąd.

Choć jednocześnie wysyłanie przed wpłatą - choć można docenić intencję - może być - i dla mnie jest - dość kłopotliwe, jako że jeszcze chciałem coś domówić i czekałem na skompletowanie zamówienia.

 

Pieniądze oczywiście zostaną wpłacone, natomiast ponowię pytanie, kiedy można się spodziewać:

FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX - ORYGINALNY TESTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 17019 doszło, wielkie dzięki!

Polecam wszystkim e-przesyłkę za 6 zł.

We wtorek późnym wieczorem zrobiłem zamówienie i od razu poszedł przelew, który zaksięgowany został pewnie dopiero w środę rano. W środę po południu została nadana paczka, która doszła w czwartek rano. Trasa: Białystok - Opole, zatem po przekątnej Polski. ;)

Rewelacja, dzięki wielkie!

Przed zimą będę robił zakupy za kilka stówek, więc z pewnością zrobię je u Was. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pawelpp odpisałem

 

Eidos71, NIestety nie. Squeaky Clean jedynie w zestawie z powłoką, ale jak chcesz idealnie "czysty", sprawdzony cleaner to masz w nowościach DP Prep Polish

 

impex, Już są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.