Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałbym galon MEGUIARS APC PLUS, a kiedy wbijam się na stronę sklepu to dostaję "This Account Has Been Suspended". Da radę coś zrobić ?

 

[ Dodano: 16 Czerwiec 2014, 16:49 ]

Już jest ok, zamówienie 16047 poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam i przepraszam za brak aktywności, ale wcześniej urlop, po urlopie nadrabianie zaległości ale dzięki temu wszystko co miało do dzisiaj wyjechać - wyjechało ;)

 

Odnośnie wyszukiwarki to faktycznie musiałem ją wyłączyć ponieważ zaczął pojawiac się jakiś błąd, informatyk nie umiał uporać się z tym, potrzebna jest aktualizacji PResty do najnowszej wersji tylko to ciągnie za sobą przebudowę grafiki od podstaw i następnie wyłączenie sklepu na jakiś czas. W związku z tym cała ta operacja jest przesunięta na jesień/zimę (jak skończy się sezon) ;)

 

nitos, U aktualnego dystrybutora nie ma wrsji 5L, ale ma się pojwaić przy kolejnym uzupełnienie magazynu, tylko kiedy to będzie to nie wiem :dontknow:

 

marasec, tak to nowa wersja 200ml, taka jak w zestawach strong lub soft. zdjęcie jest stare.

 

 

Dziękuje wszystkim za opinie i zamówienia (szczególnie te podczas naszego urlopu :good: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Pojawił się długo oczekiwany przeze mnie DURAGLOSS 703 TIRE CLEANER, niestety nie ma dalej GTECHNIQ G1 CLEAR VISION GLASS SMART. Da radę jakoś połączyć te dwa zakupy żeby poszły jedną paczką? Może mi zatrzymaj galon Duraglossa do czasu kiedy się pojawi Gtechniq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.