Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie 15244 dotarło :good: Dziękuję bardzo za gratisy, wszystko w najlepszym porządku poza małym szczegółem. Karton podczas odbioru paczki wyglądał tak:

DSC_0855.jpg

 

Na szczęście wszystko w środku było i nic nie uszkodzone :good: Ciekawe kto ją tak potraktował u kuriera :o Wygląda na to że taśma puściła przykrywkę podczas jakiegoś małego upadku.

 

Ale i tak bardzo polecam współpracę z Mariuszem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - to kolejne mistrzostwo Świata !!! :good: Ceny z rabacikiem bardzo ok, dodatkowo gratis w paczce ;) I - jak zwykle - błyskawiczna realizacja zamówienia :good: Gdyby wszyscy Partnerzy realizowali tak szybko zamówienia... Ale wtedy nie byłoby za co chwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy Partnerzy realizowali tak szybko zamówienia... Ale wtedy nie byłoby za co chwalić :P

 

realizacja jak realizacja innych, dobra :) ale podoba mi się u was to że do każdej paczki wrzucacie magiczne gąbeczki dla zabezpieczenia towaru byle jaki by nie był :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realizacja jak realizacja innych, dobra :)

 

Tak błyskawicznej realizacji zamówienia, jak u Mariusza, jeszcze nie spotkałem... Żeby nie być gołosłownym - zamówienie u Mariusza złożone w niedzielę, wczoraj potwierdzenie wysyłki, dziś przed południem paczuszka w domu. Inne zamówienie złożone w innym sklepie w środę 30.04. - i na razie nie dotarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wrzucacie magiczne gąbeczki..

Jakie magiczne? Te ścinki "czegoś" można jakoś zużytkować? :|

Tak z ciekawości, z czego te ścinki pochodzą? :o

Zapytanie o termin dostawy:

TENZI EN-JEE 1L - DO MYCIA FELG

OWATROL POLYTROL 500ML - REGENERACJA TWORZYW

303 FABRIC GUARD - TESTER 60ML

SHOWCARSHINE WIADRO 19,6 L

 

Przydałaby się w sklepie funkcjonalność "listy życzeń". Bo teraz jak nie ma jakiegoś towaru to nie można go dodać do koszyka i nawet nie wiesz czy/ile osób na to czeka.

 

ps. mam jeszcze u Ciebie zaległy OPTIMUM CAR WAX SPRAY ale raczej z niego zrezygnuję na rzecz innych kosmetyków / akcesoriów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za zamówienia i pozytywne opinie :mrgreen: nawet zrobiła się ciekawa dyskusja :D

 

Trucky Najważniejsze że zawartość cała :oops: ktoś upuścił i taśma puściła też :)

 

Eidos71 Dziękuje ślicznie i miło mi że jesteś zadowolony :)

 

Jakie magiczne? Te ścinki "czegoś" można jakoś zużytkować?

 

słyszałem że niektórzy używają do dressingów, u innego klienta z gąbek najbardziej było zadowolone dziecko :D

 

Tak z ciekawości, z czego te ścinki pochodzą?

Nie znam źródła ale czasami widać fajnie wyciętą rybkę do kąpieli :-]

 

Zapytanie o termin dostawy:

TENZI EN-JEE 1L - DO MYCIA FELG - JUTRO/POJUTRZE

OWATROL POLYTROL 500ML - NIE MA W HURTOWNI I SAMI NIE WIEDZA KIEDY BĘDZIE PONOWNIE POJEMNOŚĆ 500ML

303 FABRIC GUARD - TESTER 60ML NA RAZIE TYLKO WIĘKSZE OPAKOWANIE, Z NIE DUŻYCH JEST GTECHNIQ I1 100ML

SHOWCARSHINE WIADRO 19,6 L - NIESTETY NIE MA U DOSTAWCY, NA POCZĄTKU CZERWCA POJAWI SIĘ CIEKAWA ALTERNATYWA CZYLI SOLIDNE WIADRO Z GRIT GUARDEM

 

Spray wax : ciągle czekam, z tego co wiem to dostawa będzie przełom maj/kwiecień

 

"Lista życzeń" - pomyślimy chociaż za dużo to nie da ponieważ wszystkie produkty które są w sklepie ze statusem "oczekiwanie" to w większości przypadki że chcielibyśmy je uzupełnić ale aktualnie nie ma u dostawcy i nie mamy skąd zamówić więc taka lista za dużo nie wniesie :/ , ale nie mówię nie, ogólnie to przymierzam się do aktualizacji sklepu bo coraz więcej modułów mi szwankuje , po aktualizacji silnika , powinny pojawić się nowe funkcje które może będa pomocne w sklepie, tylko na to trzeba trochę poczekać , pewnie przełom lato/jesień

 

wyrzynacz,

poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

grooby_, w przyszłym tygodniu będzie uzupełniony

 

YearOne, Zaino ostatnio nie mieli w hurtowni, teraz nie wcześniej niż za ok 2 tygodnie

 

Pasty rupes : planujemy , PAdy już coś mam na miejscu 80mm i 150

 

bubolak, marcuso86, :good:

 

neimad, jeżeli będzie w hurtowni to powinien być pod koniec przyszłego tygodnia , ale z tym produktem przeważnie jest problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.