Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę całego wątku, ale po słowach zachwytu pierwszy mój negatyw.

Otóż tester wosku FK 1000P pakowany w plastikowym pudełku twardnieje i się kruszy.

Plastikowe pudełko wygląda na własny wyrób SCS, a nie na oryginalne opakowanie.

Ten sam tester w oryginalnym metalowym pudełku był OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jarek_wawa, lakikwap, Widocznie coś nie tak z waszymi jest i możemy bez problemu je wymienić, a jesteśmy zmuszeni przekładać wosk z metalowych puszeczek ponieważ po kilku sprzedażach tych oryginalnych puszeczek dostaliśmy zwroty z reklamacją ze to nie jest wosk Finish Kare ponieważ nie ma na nim żadnej informacji o tym wosku tylko jest napis BWM1000 :wallbash::wallbash: i wytłumacz takiemu że jest w błędzie dlatego przekładamy je w nasze i oklejamy z dokładną informacją.(zmniejsza to problemu z klientami) Jedynie czasami się zdarzało że były wcześniej wymienione małe grudki, które po styczności aplikatora z lakierem pod wpływem tarcia i wzrostu temperatury zmieniały konsystencję w "masło" i problem znikał. To jedyna mała niedogodność z którą już sobie poradziliśmy i już nie jest obecna.

 

a wasze kruszenie to być może wada fabryczna wosku i tak jak wspomniałem nie ma problemu z wymianą, więc odeślijcie wadliwy wosk albo przy kolejnych zakupach naliczymy specjalną cenę za kolejne opakowanie.

 

Łukasz-no1, Ja zawsze działałem APC, IPA może sobie poradzić ale każdy plastik jest z innych tworzyw więc najpierw spróbować w niewidocznym miejscu czy nic nie robi z kolorem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, ja już połowę zużyłem więc następnym razem.

Wydaje mi się że te przekładanie im nie służy, teraz to go podgrzeję i będzie OK.

 

+ za chęci wymiany, tak trzymaj.

PS. na forum więcej użytkowników opisuje grudki więc może jest więcej takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, nie no spoko nie będe odsyłał raczej testera.. jakbym miał dużą puche to co innego ;)

Ale rzeczywiście ja jak i mój kolega (widziałem jego tester) też ma grudki, tzn. one sie robią przy nakładaniu na aplikator (a napewno dobrze nakładam go , masując aplikator w opakowaniu) one sie później na karoserii jakoś rozpracowują ale czasem spadają na podłogę.

Powodem tego rzeczywiście może być przekładanie wosku z 1 do 2 opakowania.

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 2010, 17:42 ]

dopiero raz nakładałem go a teraz przed 2 spróbuje go w ciepłej wodzie "przetopić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jarek_wawa, lakikwap, Spoko chłopaki damy radę ;)lakikwap, Sprawdź jeszcze raz co i jak jeżeli wyjdzie że to coś z woskiem nie tak to daj znać wyślemy drugi.

 

Tak jak pisałem w temacie FK, ciężko jest być sprzedawcą i dogodzić każdemu no ale staramy się i mamy wielką prośbę: jeżeli po otrzymaniu paczki i po otworzeniu jakiegoś produktu okaże się że jest coś nie tak to bardzo prosimy o informację o tym fakcie, niestety każdy produkt może zostać jakoś uszkodzony albo poprzez temperaturę albo przez transport albo wadę podczas produkcji, tak jak są przypadki z SSR 2,5. Jednak z każdej sytuacji jest jakieś odpowiednie wyjście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, serio bez sensu bawić sie z wysyłkami za cene testeru ;)

Sprawdź jeszcze raz co i jak
tak jak pisałem, z wosku robią sie grudki na aplikatorze które na karoserii trzeba rozpracować, jakoś to bardzo nie boli ale sdarza sie że grudki spadają z aplikatora.

Czy to coś z woskiem to ja nimoge powiedzieć, i niezgłaszałem tego do Was bo myślałem że tak ma ten wosk wyglądać. Troche pisałem na forum że dziwnie mi sie nakładało bo baardzo cieniutką warstwe nakładałem (aż niebyło widać i bałem sie że za małą) a z 2 strony robiły mi sie te grudki..

Co do oznaczenia to zamawiałem 2 testery (dla mnie i kolegi) i na jednym niebło nic napisane, czyste czarne pudełeczko :), dziwne te przypadki że komuś niepasowało to że jest dziwne oznaczenie na testerze w blaszanym pudełeczku..

Co do samych testerów to jestem zdecydowanie za, nawet jakby miały być przekładane kilka razy z większych opakowań, można potestować i wybrać coś co najbardziej nam odpowiada. Moim zdaniem to duży plus dla producentów/sprzedawców bo następnym razem wezme tester Lusso i RG i zobacze który mi lepiej podejdzie i kupie pełną puche (innych nie wezme pod uwagę z tego względu że ich nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Pepper, Na początku tygodnia powinny być.

 

lakikwap, Jeżeli robią się dziwne grudki takie że nawet potrafią spaść z aplikatora to konsystencja jest na pewno nie odpowiednia. Nie wiem jak z właściwościami jako wosku kwestia sprawdzenia na samochodzie ale najlepiej właśnie spróbuj zrobić tak jak z innymi woskami czyli spróbuj przetopić jeżeli nadal będą grudki to na pewno jest jakaś wada i daj znać wyślemy drugi. Co Do Lusso i RG to lusso jest twardy jak Nattys, a RG już dużo bardziej miękki i np w RG55 delikatnie potrafi się z wosku wyodrębnić mała ilość czerwonej cieczy pewnie to jeden z olejków :o

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

CAR CRAZY, w innym temacie poruszony był temat tworzenia testerów. Czy tworzenie testerów produktów których producent nie przewiduje sprzedawać w tej formie jest legalne ? Bo jakby nie patrzeć, to na rynku są dziesiątki pozycji które miałyby napewno duże wzięcie w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, kolargol, Nie wiem jak to jest prawnie więc nie chcemy za bardzo tego naginać, I tak wprowadzamy coraz więcej testerów, ale tak jak pisałem warto przy jakimś zamówieniu spytać o symboliczną "próbkę".

 

rychu, Ciągle jest dylemat, ale to tak jak byśmy zerwali naklejkę np z Zymol i sprzedawali bez napisu Zymol tylko sam Glazur bo Zymola bez licencji nie można sprzedawać. :wallbash: więc wolimy wszystko zmienić i nazwać jako tester FK od nas.

 

lakikwap, Raz prawie dostaliśmy zwrot ręcznika CG Miracle Dryer bo nie miał metki z logiem Chemical Guys :dontknow: Więc w takich sprawach nic już mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest prawnie więc nie chcemy za bardzo tego naginać, I tak wprowadzamy coraz więcej testerów

 

Wprowadzajcie, wprowadzajcie :) dla mnie nawet jeśli tester jest droższy biorąc pod uwagę pojemność całego opakowania to jest atrakcyjniejszy niż pełnowymiarowe opakowanie. Przynajmniej jeśli nie znam produktu. Dlatego mam juz w koszyku tester RG55 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Pepper, ;) Ogólnie w każdej dziedzinie życia jest tak że kupowanie małych opakowań wychodzi zawsze drożej za np ml. lub g. Ale po to jest tester żeby spróbować jak Ci się spodoba to następnym razem bierzesz normalne opakowanie i wiesz że kasa nie wywalona w "błoto" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Vein, :dontknow: Dzięki za info. Jak Meguiars zniżył cenę to my oczywiście też tylko zapomniałem że mamy wstawiony Plastx w dwóch zastosowaniach i zmieniliśmy cenę tylko w jednym :dontknow: Już naprawiam błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.