Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hasło rabatowe to Kosmetykaaut.pl

 

Należy je wpisać w momencie akceptacji zamówienia w miejscu (okienku) na wiadomość (komentarz) dla sprzedającego następnie zatwierdzić zamówienie.

 

Jeżeli wybierzecie opcje płatności "wpłata na konto" to dostaniecie ode mnie mail z kwotą do wpłaty po rabacie

Jeżeli płatność ma być za pobraniem, to kwota pobrania przy odbiorze paczki będzie pomniejszona o rabat.

 

 

Ludzie i ludziska...przeczytajcie pierwszą strone tematu i tam jest wyraźnie napisane co do rabatu i jak go uzyskać, więc po co każdy po kolei pisze tutaj jakieś prośby o rabat?? Uwierzcie mi kolega Mariusz czyta komentarze/wiadomości które dodaje się do zamówienia i na pewno widząc hasło " kosmetykaaut.pl wie już o co chodzi i wie co z tym zrobic :!::!: Baaa nawet szybciej tą prośbe przeczyta po przez zamówienie niż tu po przez forum bo nie mam obowiązku wchodzenia tutaj codziennie i czytania komu ma rabat dodać do zamówienia :ad::ad::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

sebcio na razie ta cena jest ceną ostateczną ;)

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia , ale niestety to jest prawda :

 

widząc hasło " kosmetykaaut.pl wie już o co chodzi i wie co z tym zrobic Baaa nawet szybciej tą prośbe przeczyta po przez zamówienie niż tu po przez forum

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacoo, napisałeś o tym w komentarzu do zamówienia, czy tylko na forum? Jak Mariusz sam twierdzi nie zawsze ma czas na zaglądanie na forum, więc gdyby to była opcja nr. 2 to wcale bym się nie zdziwił gdyby po prostu tego nie przeczytał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devdill masz racje... sam czytałem jak Mariusz pisał, że czasem z czytaniem forum jest ciężko :kox: Nie pomyślałem żeby o tym napisać w komentarzu, dzięki za wprowadzenie mnie na właściwy tor rozumowania :good:

Następnym razem się poprawię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacoo, :good:

 

CAR CRAZY, zamówienie 014631 już wczoraj odebrane (z resztą rozmawialiśmy o nim w sprawie CG Watermelon), dziś dotarła brakująca butla CG i powiem jedno... Mariusz, Ty to się masz z tymi moimi zamówieniami :D

Jak nie temat z wysyłką końcówki do Glorii, to zapach CG

Trzeba przyznać, że polityka firmy robi wrażenie :good:

Jeżeli chodzi o samo zamówienie, to cóż... znowu nie mam powodu do narzekań ;)

Nie minęły nawet 24 godziny, a paczka już u mnie i to pomimo tego, że szła pocztą

Dzięki jeszcze raz i do następnych zakupów

 

Btw. Watermelon od CG, jak dla mnie bomba (stawiam na równi z cranberry CS) :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.