Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam

 

Moim faworytem na zimę nadal jest Colli #476, bardziej mi się podoba jego "Look" widać że choć trochę ma Carnauby, przy FK jest klasyczne szkło ;) Trwałość raczej mniej więcej taka sama. Czasami bardziej bym obstawiał megs#16 jako zastępstwo dla colli. Trwałość mniej więcej taka sama no i wygląd bardziej "Carnaubowy" :D

 

Rubio Ciężko będzie coś takiego znaleźć, tak jak napisał EVO , colli 915 ma wmiare przyjemny zapach trochę w kierunku kokosu.

 

pioter ;)

 

wgi Dobrze że dojechało, mi akurat jest gorzej czekam na paczkę pocztową mam numer nadania a na poczcie twierdzą że taka nie istnieje :o:wallbash:

 

Są już na stanie sample dodo, trochę akcesorii z Monster Shine , backing plate 12,5 i 7,5 oraz 7,5 do DA tylko na razie brakuje czasu na wstawienie wszystkiego do sklepu ale jako kogoś interesowało to niech piszę, postaramy się część dzisiaj i resztę jutro wstawić.

 

No i już jest nowa Oferta Gratisowa tym razem od 200zł , grafika jest w przygotowaniu i jeszcze dzisiaj powinna być gotowa, ci którzy złożyli zamówienie wczoraj juz się na tą promocję załapali.

 

P.S. Mam do sprzedania 1 szt. ZYMOL DETAIL - w cenie takiej samej jak w Car SPa ewentualnie jakiś mały rabacik, mogę to dołożyć do zamówienia w sklepie. Niestety nie możemy wystawić tego w sklepie ze względów prawno-licencyjnych. A mam 1 szt ponieważ przez przypadek sobie zamawiałem i zamiast 1 szt, zamówiłem 2 szt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, Zymol Detail to detailer z zawartością carnauby 10%, Filed Glaze ma o ile pamiętam 15%.

 

cash :good:

 

No i obiecana OFERTA NOWEGO GRATISU :

 

Nadchodzą ciężkie warunki na drogach więc najbardziej cierpią felgi dlatego przygotowaliśmy coś co pomoże w ich pielęgnacji ;)

 

bfde173669721238.jpg

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że się przyda 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo kurcze szkoda że nie było tego jak ja zamawiałem, musze mieć ją do swoich felg!

 

[ Dodano: 2 Wrzesień 2010, 01:12 ]

mam odrazu pytanie.. jakie ona ma włosie? takie bardziej plastikowe i dość rzadkie? tzn. chodzi mi oto że jak przetre białą felge to czy ona zetrze bród (oczywiście już rozpuszczony) czy tylko go tak jakby pomaże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

lakikwap, Włosie jak na szczotkę do felg jest bardzo gęste a twardość uznałbym za polishing/finishing .

 

Zastosowanie:

 

- do bieżącego mycia samym szamponem zadbanych felg

- do mycia silniejszego brudu wcześniej rozpuszczonego jakimś wheel cleaner-em

 

Do bardzo "zajechanych" felg mamy bardziej agresywne szczotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, oo to idealnie, bo ja właśnie chce taką jak najdelikatniejszą naewt jak gąbka, bo moje felgi wystarczy przetrzeć palcem i już czyściutkie, niczym nie piskać. Jakiś fajny lakier na nich jest. Tylko dużo trudno dostępnych miejsc :/ Przy okazji zamówienia jakiegoś wezme ją. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.