Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

CAR CRAZY,

Mam kilka pytań z serii... tych głupich :lol:

 

1. temp. teraz są nieco kiepskie na wysyłki kosmetyków, z drugiej strony wiadomo, że do sezonu trzeba się przygotować, a do tego jeszcze kusisz promocjami ;) Można ew. złożyć zamówienie, zapłacić, a wstrzymałbyś się z wysyłką?

 

2. Będziesz miał w sprzedaży jakieś zapachy w małych opakowaniach (o "psik psiki" chodzi)?

 

3. Megsowy Glass Cleaner - nie rozumiem dlaczego robią koncentrat w tak dużych opakowaniach :wallbash: Rozumiem, że np. litrowe są zupełnie niedostępne?

 

 

Ehh na tą chwilę - chyba tyle - pewnie jeszcze jakieś pytania mnie w nocy najdą :oops:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

poprzednie zamówienie doszło szybko i z dodatkowymi gratisami... oby tak dalej... :good:

 

zamówienie nr 4551, ale nie wpisałem hasła Kosmetykaaut.pl... a wogóle obowiązuje ten rabat?? bo jak mam czytać ponad 200 stron zeby dowiedzieć się że nieaktualny to wolę zapytać wprost :P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pfikusny,

 

1) nie ma problemu np. w tym tygodniu były zamówienia które są odłożone z wysyłką do lepszych temperatur.

 

2) Pracujemy nad tym, jak się uda coś swojego stworzyć to będą, z tych firmowych to tylko takie opakowania jak aktualnie.

 

3) To już decyzja Meguiars, jest galon bo on jest dedykowany do zakładów, a nie pojedynczych osób, dla hobbysty jest nxt glass cleaner. Z innych sprawdzonych koncentratów : lusso glass polish, R&S Bleu Diamond a w przyszłym tygodniu SCS Perfect Vision (ale to nie koncentrat) ;)

 

:)

 

lukas1986, Rabat oczywiście jest, wysłałem PW :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Swoop tak, jak tylko pojawi się u dystrybutora, a tego kompletnie nie wiem :dontknow:

 

ariello01, Raczej nie, z zamówieniem czekam aż na 100% nie będzie mrozów a na razie luty prognozują raczej mroźny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.