Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam I Życzę Wszystkim Forumowiczom Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!!

 

Własnie jestem w drodze powrotnej do B-stoku i Net przerywa :/ jak tylko dojadę to na spokojnie będę odpisywał na maile i pytania.

 

Od jutra wszystko wraca do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem zmówienie 4400 ale bez naliczonego rabatu zamiast tego może jakieś gratisy będą :)

 

rabat Mariusz naliczy ręcznie i dostaniesz stosownego maila ;)

 

Tak tylko już przelałem kasę na konto wiec nie ma problemu ;)

Jutro już jadę do PL wiec i tak nic nie zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

piotrl, Skoro poleciała pełna kwota to coś dołożę jako Bonus żebyś nie był stratny ;)

 

Dziękuje za zamówienia, wszystkie wyliczenia już do was wysłane, jeżeli ktoś nie dostał to proszę o info na maila, bo wysyłałem innym systemem i nie wiem czy dochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrl, Skoro poleciała pełna kwota to coś dołożę jako Bonus żebyś nie był stratny ;)

 

Dziękuje za zamówienia, wszystkie wyliczenia już do was wysłane, jeżeli ktoś nie dostał to proszę o info na maila, bo wysyłałem innym systemem i nie wiem czy dochodzą.

 

Ja tez dziekuje ale przelałem tak jak pisałem cała kwotę nie czekałem na rabat ;)

pieniądze wyszły do ciebie po 9:00 rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za kolejne zamówienia i opinie :)

 

Eryczek, Poniedziałek prawdopodobnie

 

Sprysio, Race Glaze zestawu nie ma teraz u dystrybutora, jak chcesz zestaw to polecam Gliptone, używam obu i jak dla mnie to 99,999% są identyczne.

 

Pędzelek meguiars Prawdopodobnie w ogóle ponieważ producenty chyba wycofuje od jakiegoś czasu ten produkt , ale planują wypuścić jakieś nowe akcesoria za jakiś czas więc czekamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Eryczek, Już jest.

 

Sprysio, Ja do niczego Ciebie nie zachęcam tylko napisałem że nie ma zestawu bo nie ma u dystrybutora, jest jedynie cleaner i conditioner do kupienia osobno.

 

I podałem ci alternatywę bo jak czegoś nie ma to większość klientów pyta o alternatywę.

 

Nie proponuję ci w zamian : zestawu duragloss czy colourlock bo są całkiem inne, a Gliptone jest jak dla mnie identyczny począwszy od koloru , zapachu, konsystencji kończąc na efekcie finalnym.

 

Ale to przecież twój wybór.

 

Co do śladów to nie wiem gdzie miałby je zostawić ale jak Gliptone je zostawi na danym materiale to zaufaj i uwierz że Race Glaze także ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc odpowiedź na mój post krócej by Ci zeszło gdybyś wiedział i odpisał niż odsyłać do źródła, w którym takich szczegółów nie znajdę. Pytam specjalistów, więc amatorze jak nie wiesz to się nie wypowiadaj!

 

gratuluje początku na forum :thumbdown:

 

Od pytań co i jak są stosowne wątki, a nie temat Partnera forum dotyczący wysyłki - to raz

 

Dwa, to jest taka opcja jak Szukaj a także dział Tapicerka i skóra więc może z tego wypadało by skorzystać jak nie wiesz gdzie zadać pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.