Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie #3698 dotarło dziś, wszystko ok. jak zwykle i gratisy są. A propo tych żon co krzyczą ;) i ogólnie; jak ostatnio woskowałem żony auto PB Nattys Blue to powiedziała" fajna ta pasta- pachnie smerfami :) " sam nie wiem kiedy wąchała smerfa ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zamówienie odebrałem. dzięki za gratisy :) bubble gum air freshener na pewno spodoba sie mojej żonie.

oczywiście polecam sprzedawcę, dobry kontakt, szybka wysyłka i ogólnie dobry człowiek ;)

kedar, dziś wracam dwie godz przed żoną to właśnie tak zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Tworek :) Dziękuje za info.

 

rocket :o napisz na PW swój nr zamówienia i podaj link w sklepie do tego atomizera to napiszę czy to przypadek czy coś miałem na celu 8-)

 

Dziękuje za kolejne zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 3684 - zrealizowane.

Wielki szacun dla Showcarshine.pl/Car crazy - mam wrażenie, że siedzibę ma klatkę obok mnie. 28 września o 11:16 info, że przelew ekspresowy wysłałem a 29 września już awizo z Poczty Polskiej :shock: Swoją drogą szacun dla Poczty, że się trochę ogarnęła bo już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio priorytet był u mnie następnego dnia.

Dziękuję również za gratis :roll:

Pozdrawiam i życzę wszystkim tak profesjonalnych sklepów.

 

P.S. Zapach Coronado Cherry - mega miazga (nawet moja dziewczyna stwierdziła, że w życiu nie testowała tak fajnego zapachu do auta). Aż chce się zjeść tą wisienkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kempus, VP juz chyba w ogóle nie będzie ponieważ VP już nie będzie miało w ofercie, eurow za jakieś 2-3 tygodnie, race glaze nadal nie ma w hurtowni , z drugiej strony naprawdę warto dopłacić do Car pro, moja już jest po kilkunastu myciach i żadna z innych wełnianych nie wyglądała tak dobrze jak ta po tylu myciach.

 

Dziękuje za wszystkie zamówienia i komentarze, za nowe zam. maile powinny być już u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.