Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co kojarzę to tylko jeden przelew nie doszedł na czas, więc wyjedzie dzisiaj ale w sumie to nie wiem czy to ktoś z forum ;)

 

To chyba o mnie chodzi ;) Ale mi się nie spieszy więc może dojść w następnym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kuchar, Nie mam pojęcia smartdressing miał być w zeszłym tygodniu :/ a Natural look powinien byc za ok 1-2 tygodnie ale kto wie ..... :idea:

 

Dziękuj za komentarze i zamówienia :good:

 

 

Dostałem informację że wszystkie produkty ABW będą uzupełnione na 100% w środę, czyli wszystkich oczekujących proszę o jeszcze 1 dzień cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight mogę zamówić ale nie wiem czy przed weekendem dam radę dostarczyć Tobie, rozumiem że chodzi ci o ten klocek do ręcznego Wet Sand ?
tak dokładnie ta zabaweczka dołączyłbym bym to od razu do zamówienia , i nie musi być tak szybko jak będzie to daj znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mariusz

Dałem info na forum OCP ale bez odpowiedzi więc tutaj piszę do Ciebie.

Chciałbym zakupic dobry środek do mycia szyb ,z tego co widze to masz MEGUIARS GLASS CLEANER CONCENTRATE 3,8L - czy dało by sie kupić powiedzmy litr tego koncentratu czy lepiej MEGUIARS NXT GLASS CLEANER-Płyn do mycia szyb (710 ml)

Daj znać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Burner, Jeżeli będzie to już po niedzieli

 

Dark Knight, Najszybciej to pewnie druga połowa przyszłego tygodnia

 

Wlody, nie ma mniejszych Concentrate glass cleaner, z gotowych do użytku to albo nxt glass cleaner albo jak ci nie przeszkadza zapach alkjoholo to Auto finesse glass cleaner, bardzo fajnie pachnie smartglass ale nie testowałem więc nie wiem jak się zachowa ale zapach tak jak kolor cukierkowy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.