Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Marco, :good:

 

mi się trafił w bardzo dobrej ofercie, wcześniej nawet nie patrzyłem na casio, ani na bransolety, ale kiedy przyszedł, to mi się bardzo spodobał i stan zauroczenia się utrzymuje :D i dla leniwca idealny, sam się ładuje, sam się ustawia :-]

casio21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze bransoleta od razu idzie do zmiany na pasek:

Ten Casio wyjątkowo bardzo ładnie wygląda zakuty ;)

Pasek, który namalowałeś to będzie jakieś rękodzieło czy standard\do tego modelu?

 

[ Dodano: 16 Styczeń 2013, 22:57 ]

Mój noszony "codziennie" pasujący do wszystkiego ;)

Archimede Arcadia Chronograph

 

DSC_7820.jpg

 

DSC_7830.jpg

 

A ten za to ulubiony

Candino

 

DSCN1944_.jpg

 

DSCN1941_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cash, bardzo fajne Casio, na takiego bym chętnie zmienił mojego staruszka. Swoją drogą ciekawe jak teraz z jakością i wytrzymałością Casio. Mój służy już 15 rok :)

 

Stary i zmęczony, ale działa świetnie, raz musiałem naprawiać zerwaną bransoletę i może z 4 razy baterię wymienić :good:

DSC-0114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Casio wyjątkowo bardzo ładnie wygląda zakuty ;)

Pasek, który namalowałeś to będzie jakieś rękodzieło czy standard\do tego modelu?

Fakt ,źle nie wygląda ,ale ja bransolet po prostu nie lubię. Pasek niestandardowy. Pattini. Ale to jeszcze nie jest pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek niestandardowy. Pattini. Ale to jeszcze nie jest pewne.

Zerknąłem na zdjęcia paska, fajny, będzie pasował. I tani, gdyby jednak nie pasował :mrgreen:

Przypomniałeś mi tym, że kiedyś czaiłem się na zmianę fabrycznego w swoim...

 

GR_BKP, bardzo fajny Archimede :good:

Nie da się nie zauważyć "zapatrzenia" na innego producenta ;) ale faktycznie, ciągle sprawia mi frajdę ;)

Muszę zrobić zdjęcie małpą, bo nie mam obiektywu makro - ładniej pokażę cyferblat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu noszę Lorusa model bardzo podobny do tego: http://allegro.pl/nowy-mesi-zegarek-lor ... 68178.html

 

Ogólnie jestem zadowolony, Lorus- tańsza marka należąca do koncernu Seiko. Zegarek prezent na osiemnastkę od siostry i szwagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy seiko

 

http://www.i-zegarki.pl/seiko-ssb027p1- ... -1347.html

 

casio dla mnie przeładowane bajerami, klasyka zawsze będzie modna

 

Mamy podobny gust ;) ja w tej chwili od ponad 3 lat tyram takiego kazia

http://www.ceneo.pl/410249

cały czas zastanawiam się czy brać coś podobnego czy jednak deko inny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,a co to w ogole ten Jaques Lemans?

 

firma wywodzi sie z Austrii, zalozona w 1977roku, klepią je w roznych czesciach swiata, są generalnie dwa typy: Jacques Lemans Geneve - Swiss Made i cala reszta czyli Jacques Lemans F1, Jacques Lemans Champions League itp. W srodku od prostej miyoty i rondy za kilka dolców do mechanicznych ETA i Valjoux. Zegarki raczej dobrze wykonane jakościowo ale szału nie ma. Do kupienia w Apart ktory jest chyba oficjalnym dystrybutorem na Polske.

 

[ Dodano: 18 Styczeń 2013, 21:32 ]

Mi ostatnio serce mocniej bije na widok tego: http://www.relojesdeacero.com/relojes_a ... rettyPhoto

 

generalnie unikałbym tej marki na rzecz seiko, citizena.

 

Festina,wywodzi sie ze Szwajcarii ale obecnie klepią ją w Hiszpanii i raczej mało ma wspolnego z jakością "swiss made".

 

W srodku najczesciej kwarc Miyota robiona wlasnie przez citizena. Zegarki o duzej roznorodności, mogą się podobać choć nie należą do wytrzymałych, raczej są delikatne.

 

[ Dodano: 18 Styczeń 2013, 21:41 ]

Ja poszukuję zegarka do 350zł, najbardziej z wyglądu podeszły mi właśnie Lorusy. Póki co na pierwszym miejscu stawiam egzemplarz zamieszczony niżej, chociaż wolałbym żeby zamiast żółtego był czerwony albo pomarańcz :P :P :P

 

Obrazek

 

 

Lorus, to takie tańsze Seiko, jest to firma naleząca do grupy Seiko Watch Corporation.

Są raczej na poziomie casio, często wprowadzają nowe wzory i często o odtwórczym designie. Zeby nie powiedzieć, że kopiują inne firmy. Jakością wykonania troche odbiegają od Seiko, bardziej rysujące się koperty, rozwalające sie paski. Dołoz troche forsy i kup coś lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajta,ale jaja :)

Postanowiłem w nowo kupionym zegarku zmienić bransoletę na pasek. Zaniosłem do Pana szpenia. Okazało się ze wymiana nie jest taka prosta bo mocowanie bransolety to nie jest zwykły teleskop tylko "szpila" i dwa kolki rozprężne.

Ale dobra, jakoś założył.

Po czym w domu zdejmuje ,patrze ,a koperta jest pięknie pobita młoteczkiem od wybijania szpil... Załamka. No więc lete dzisiaj do niego i ,po kilku propozycjach których ja przyjąć nie moglem, odkupił ode mnie ten zegarek w cenie jaka za niego zapłaciłem :) Sa normalni ludzie jednak.

I tera znowu zagwozdka bo inny model wpadł mi w oko :)

 

 

82395871156308364519.jpg

 

98806682260379061104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.