Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Co mozecie mi napisac o tym zegarku lub marce?

 

Przeczytaj sobie ostatnio post w tym wątku:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/65436 ... uza-tarcza

 

Sama marka jest całkiem przyzwoita ale obejrzyj sobie ten zegarek na żywo bo możesz mieć podobne wrażenia jak ten użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380, marzę o zegarku tej marki :oops:

 

Maru i właśnie tego nie mogę zrozumieć. Zawsze wydawało mi się, że musi się podobać zegarek a nie to jakiej jest marki.

Ostatnio odwróciłem się od wszystkich zegarków "swiss made" jest bardzo dużo ciekawych marek niemieckich, angielskich, amerykańskich i jedna całkiem ciekawa z Nowej Zelandii.

 

a tu zdjęcie zegarka z nowej zelandii

 

 

2011-regattare1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380, tak z ciekawości: dlaczego PO 42mm, a nie 45,5mm?

 

Mógłbyś wkleić zdjęcie jak prezentuje się na nadgarstku?

 

Taka PO jak na zdjęciu powyżej, ale w wersji Big Size i z kauczukowym paskiem z identycznym przeszyciem oraz dodatkowo z bransoletą jest moim dream watch'em :good:

Ano dlatego że 45,5 jest dla mnie za duża.W mojej opinii.

Ja ten zegarek kupiłem tak naprawdę na bransolecie+domówiłem sobie oryginalny pasek z zapięciem widoczny na zdjęciu.

PO w 45,5 wygląda lepiej jeśli jest chrono a takiego nie chciałem.

Na temat PO zawsze tyle opini ilu zainteresowanych.

Każdemu się co innego podoba.

Ja np specjalnie chciałem pomarańczowe indeksy i inna nie wchodziła w grę.

dsc02798b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

BTW bransoleta od 3 ponad lat leży w pudełku,chyba czas na zmianę.. :mrgreen:

 

[ Dodano: 14 Luty 2012, 14:46 ]

pawel1380, marzę o zegarku tej marki :oops:

 

Zawsze wydawało mi się, że musi się podobać zegarek a nie to jakiej jest marki.

 

 

Obrazek

A to podstawa.Bez sensu patrzeć codziennie na coś co nie do końca Ci się podoba...

Ale wiesz jak to jest czasem coś nie spodoba się od razu,ale jak ponosisz,oswoisz się to zakochujesz się na zabój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deco, nie to że mi się podobają wszystkie omegi jak leci i mógłbym mieć obojętnie jaką. Po prostu bardzo lubię ta markę i mam upatrzony u nich 1 model zegarka niestety ze względu na jego cenę pozostaje on w sferze marzeń....

 

http://www.google.pl/imgres?q=Omega+Hou ... 80&bih=888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytałem juz na KMZiZ i chinawatches i chyba juz mi nieduzo brakuje... :)

 

Zwłaszcza te drugie forum polecam, na KMZiZ panuje głupia moda na "kłality". Z chińskich zegarków polecam zwłaszcza sea gulle - jakość wykonania często dużo lepsza od wielu marek "swiss made" produkowanych w Hong Kongu.

 

Ktos ma Parnisa? Design niektórych sztuk jest boski

Czyż nie dlatego, że są wzorowane na IWC, Rolku, Pamie etc? :/

 

A które zegarki nie są?? Nawet omegi są wzorowane na innych markach, trzeba odróżnić dwie rzeczy - wzorowanie się, które jest całkowicie legalne bo firmy nie mają prawa własności do wzorów i podróby, które powinny być napiętnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

muszę się pochwalić ;)

 

Dziś dotarł do mnie zegareczek- Casio Oceanus OCW-M700TDE-1AER

jest piękny nieskromnie powiem, mnogość smaczków, detali, świetnie wykonany, i... zaskakująco lekki.

 

 

 

DSC_1096.jpg

 

DSC_1097.jpg

 

DSC_1099-1.jpg

 

DSC_1100-1.jpg

 

DSC_1102-1.jpg

 

DSC_1104-1.jpg

 

DSC_1107-1.jpg

 

DSC_1108-1.jpg

 

DSC_1106-1.jpg

 

DSC_1105-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochałem się :kox: czy ktoś mi może pomóc w szukaniu sklepu gdzie mogę go kupić? bo widzę że z dostępnością coś nie tego :/

hehe - jednak zrobiłeś zakupy, bardzo fajnie wygląda na zdjęciach - tak "porządnie" :)

a tak z ciekawości gdzie kupiłeś i czy jest może wersja z paskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley08, kupiłem na ebayu. zegarek wykonany jest naprawdę super. ten model był oferowany tylko na bransolecie, ale zawsze możesz założyć pasek. W europie będzie już ciężko dostać ten zegarek, choć mam jeszcze kontakt do sklepu w Anglii który powinien go jeszcze mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.amazon.co.uk/Casio-G-Shock-D ... 3&sr=1-295

 

Znalazłem ciekawą ofertę na amazon ale nurtuje mnie jedna sprawa związana z termometrem etc jak jest z jednostką miary ? czy są to stopy/farenhaity czy metry/ stopnie celsiusza , ma ktoś z tym doświadczenie ?

 

Nie znalazłem na amazonie okienka aby napisać pytanie, więc wstrzymuje się z zakupem a cena dość konkurencyjna w porównaniu do naszej rynkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.